Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Mit tegyek? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Mit tegyek? Csak viccelt vagy komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Tegnap délután találkoztam barátommal,próbája volt szóval kocsival eljött értem és beültünk egy étterembe és megittunk egy-egy tonikot,és utána kérdezte hogy ne menjünk el egy olyan helyre ahol kettesben vagyunk,mondom persze mehetünk ha gondolod(hozzá nem tudtunk menni meg hozzám se)és először a régi strand parkolójába gondoltuk hogy megyünk de ott sokan voltak ezért elmentünk egy távolabbi eldugott helyre,persze nem azért hogy 18 karikás dolgot csináljunk,hanem csak hogy nyugodtan tudjunk beszélgetni.Már egy jó egy órája voltunk a parkolóba tök nyugodtan hozzábújtam és egyszer csak full komolyan mondja hogy 'tudod miért hoztalak ide,ahol nincsen senki? kérdezem miért? hát hogy megerőszakoljalak,és a vontató kötéllel odakötlek egy fához és nem fog megtalálni senki mondom csak viccelsz azt mondja nem nem viccelek,szerinted miért voltam eddig ilyen kedves veled?'és akkor úgy beszartam hogy mozdulni se mertem át csúsztam a kocsi másik felébe és kirohantam volna a kocsiból de nem tettem,és pár perc csend után azt mondja hogy 'csak vicceltem',és holnap megyek hozzá filmezni,és egyedül leszünk a házba és őszintén picit fosok hogy holnap eljátssza ugyanezt de nem csak viccelni fog.Szerintetek mit csináljak?
2011. júl. 26. 19:31
1 2
 1/13 Csaba9393 ***** válasza:
100%
Ez rohadt nagy ezt bejátszom Én is aszonynál
2011. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg csak viccelt:D Te voltál ott. Hogy láttad? Viccesen mondta vagy komoly volt a hangja? Amúgy meg vigyél magaddal valami védelmi eszközt ha kellene, de szerintem nem fog:)


20/F

2011. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne félj nem csinál semmi olyat :D Tuti szeret :D
2011. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, kicsit morbid humora van! Amikor közölte, hogy viccelt, akkor milyen volt? Abból lehetne következtetni a dolgokra, de azért valami védelmi eszközt vigyél magaddal!

17/f

2011. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccelt. Legközelebb mondd, hogy rendben, én benne vagyok. Mekkorát nézne. :D
2011. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy viccelt, de ez csak neki vicces. Másban is van ilyen jó humora? nekem valahogy senki sem mondott ilyet. Ha nem régóta ismered, lépj le.
2011. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocs.. de elég balfék :( hany éves?????
2011. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nah ezen besírtam xdxd Bár nagyon nem vicces én is megilyedtem volna:S Sztem ez nagyon rossz poén volt barátodtól az lenne a legjobb ha megbeszélnétek.Említsd meg neki hogy "húú ami viccet mondtál tegnap hát elég félelmetes volt de jó hogy csak vicceltél".. és akkor majd a barátod remélhetőleg mondd egyilyet h"jajj de csak vicc volt" és akkor megnyugodhatsz:) De ha nem vicc hát akkor az már húzósabb :| arra nincs tippem lényeg h az ajtót ne zárjátokbe hogy eltudj menekülni..:D
2011. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
figyi,te ismered a barátod.. mióta vagytok együtt? mert ha már legalább 3 hónapja,akkor kéne annyirra ismerned,hogy tudd ,hogy most ez komoly volt-e vagy nem .. ha nekem mondta volna ezt a barátom,tuti,hogy kinevetem,hiszen tudom,hogy nem tenne ilyet soha!
2011. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

még csak 5 napja vagyunk együtt,nem 3 hónapja:D

amúgy mikor mondta full komoly volt,utána mikor mondta hogy csak viccel akkor mondta hogy"mondtad hogy szereted a horrorrokat,azt hittem érteni fogod a poént"és utána még egy darabig kuss volt aztán elkezdett röhögni hogy nem hiszi el hogy ennyire beszartam,látnom kéne az arcomat :D

2011. júl. 27. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!