Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rosszak a jegyeim? Sos...

Nagyon rosszak a jegyeim? Sos ( 6. osztály)

Figyelt kérdés

Infó:5

Rajz:5

Ének:5

Technika:5

Hittan:5

Tesi:4

Természet:3

Magyar irodalom:3

-||-nyelv:3

töri:3

Angol:2

Dráma:5-4-3 (Nem tudom)


(Szerintem rosszak. De nem tudom ebben az éven nem tudom mi volt velem úgy hogy is mondjam "eltunyultam... xD

Hiába mondja osztálytársam hogy ezek most nagyon fontos dolgok amiket tanulunk, de nem érzem a sujját valahogy nem érzem a késztetést a tanulásra, valaki elmondaná hogy ezen hogy tudok változtatni, meg persze az eredeti kérdésre a választ is.)


2011. jún. 8. 20:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

"el hiheted a hetedik iszonyú kemény"


édes Istenem bár ennyi nehézségem lenne az életben mint egy szär 7. osztály. pfff.... iszonyú kemény. nem tudod fiam mi az élet.

2011. jún. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Hajts rá a fő tantárgyakra!:)

Hajrá,sok sikert 7.-re

Idén voltam 7.-es és szerintem borzasztóan nehéz volt :S

Mondjuk azt is mondják,hogy a páratlan évek nehezebbek

2011. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Than you xD
2011. jún. 11. 22:51
 24/31 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan nem értem, hogy a 7.-et miért állítjátok be nehéznek :D
2011. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus a hetedik kemény? Mi lesz veled középsuliban??? (Az egyetemet nem is említem, ha általánosban ilyen rosszul teljesítesz, az egyetem elérhetetlen).
2011. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hát elég gyér bizonyitványod mit ne mondjak. Én igy nyolcadik után bevallom h nem igazán tanultam, sőt órán se figyeltem inkább beszélgettem de 3 négyesem lett és 4,75 vagyok. Am ha már hatodikban ilyen rosszul állsz csak közlöm a hetedik még nehezebb.

Én hatodikba csak angolból és nyelvtanból vtam 4 többi 5. Pedig akkor még azt se tudtam h mi akarok lenni. Most meg egy elég jó nevű iskolába vettek fel, művészeti osztályba. Annak ellenére h tök nem tudtam még decemberben se h mi akarok lenni és kiskoromban mindig fodrász akartam. Ilyen jegyekkel szerintem szakmunkásba fogsz tudni elmenni, ugyanis 5.-től minden jegy beleszámit 8.félévig a felvételibe. Am bocsi ha köcsög vtam nem akartam:D

Am milyen suliba akarsz menni, tudod már?

2011. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen suliba szeretnék menni. Amúgy tuti hogy nem szakmunkásképző... Ja igen én úgy tudtam hogy a jegyeket csak 7. től nézik (az 5.es bizim sokkal jobb volt 2 hármasom volt a többi 4 meg 5. :D
2011. jún. 23. 16:42
 28/31 anonim ***** válasza:

utolsóhoz csak anynit tennék hozzá,hogy én 6.ben mindenből 3-as voltam szinte,most 7.re pedig 4,5 lett az átlagom!

:))

Tud ő javítani ha akar!:P

2011. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hát én is ugy tudtam h csak 7.-től számitanak a jegyek de a papirra rá vt irva ötödiktől kezdve az összes jegyem.
2011. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
nem baj az 5.-es az jó lett ;) Na hogy ezeket tudom most már ráfogok hajtani :) amúgy üzenem annak aki szerint számomra az egyetem elérhetetlen: azért a helyedben meggondolnám hogy hogy fogalmazok...
2011. jún. 24. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!