Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rosszak a jegyeim? Sos...

Nagyon rosszak a jegyeim? Sos ( 6. osztály)

Figyelt kérdés

Infó:5

Rajz:5

Ének:5

Technika:5

Hittan:5

Tesi:4

Természet:3

Magyar irodalom:3

-||-nyelv:3

töri:3

Angol:2

Dráma:5-4-3 (Nem tudom)


(Szerintem rosszak. De nem tudom ebben az éven nem tudom mi volt velem úgy hogy is mondjam "eltunyultam... xD

Hiába mondja osztálytársam hogy ezek most nagyon fontos dolgok amiket tanulunk, de nem érzem a sujját valahogy nem érzem a késztetést a tanulásra, valaki elmondaná hogy ezen hogy tudok változtatni, meg persze az eredeti kérdésre a választ is.)


2011. jún. 8. 20:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
egen. enyém is hasonló, de az 8. év végi, amikor már a kutya se nyitja ki a könyvet. :D IRODALOMBÓL 3-as?!:D
2011. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Sujját ??? Hát nem csodálom, hogy nyelvtanból hármas vagy...

*Súlyát.


Amúgy szerintem ezek rossz jegyek, 3,7 az átlagod. 6. osztályban azért nem olyan megerőltetőek a dolgok, hogy ne tudd megtanulni.

2011. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

te jó ég! szerintem borzasztó, én ilyen bizivel nem mernék a szüleim elé állni

elég szánalmas *.*

2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Úgy látom, közpes tanuló vagy. Mihez képest rossz? Az én osztályomban 4fő kitűnő/jeles, 3fő kb.4-es, a többi 2-es.


Nagyon bele kéne húznod, mert hetedikben sokkal nehezebb lesz! A természetismeret négyfelé bomlik, és mindet tanulni kell, nem elég odafigyelni órán!

2011. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azoknak a "kedves" válaszolóknak üzenem, akik osztják a véleményemet hogy meg lehetett volna egy kicsit finomabban is osztani véleményeteket. Amúgy nem hiszem hogy a 6. könnyű mert akkor nem ilyenek lennének a jegyeim :P .
2011. jún. 9. 15:30
 16/31 anonim ***** válasza:
Istenem, mi lesz veled egyetemen :D
2011. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Szia. :)


Alapvetően egyáltalán nem rosszak a jegyeid!


Az angolra feküdj rá és gyakorolj egy picit a nyáron. :)

A magyar pedig még az angolnál is fontosabb, hiszen ez az anyanyelvünk. :) A törit is nézd át.

De ezeket leszámítva nem vészes. :)))


Minden jót Neked! :)


26/L

2011. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem rossz, az én osztályomba járnak 32-en és ebből kb. 25-en tanulnak így vagy rosszabbul. (7.osztály) és én a 6db 4-esemmel vagyok a legjobb az osztályba :)) (pedig ez a város legjobb iskolája, mondjuk a tanárok is mondták, hogy ilyen sz*r osztály még sose volt ebben az iskolában, és már minden tanár fejből tudja, hogy hát igen a 7.b :D)szerintem annyira nem rossz, de nem ártana javítani. főleg ha egyetemre vagy főiskolára akarsz menni utána.
2011. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
30%
Őszintén: Én most fejezem be a hetediket 1 négyesem van tesiből. Nekem el hiheted a hetedik iszonyú kemény 5 órát alszom hétköznapokon 1-ig tanulok és minden nap van nulladikban szakkör szóval hatkor kelek kín szenvedés volt az év mindig tanultam mondok egy példát sokat utazunk idén évközben pl: madeirára hajnalban szállt le a gép és én fizikát tanultam a reptértől a szállodánkig hazafelé 6 órás uton pedig kémia összefoglalást írtam ott pedig mindennap 3 órát tanultam kemény volt és így iss alig lett meg (szünetben utaztunk)
2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, ne ijesztgess. :D
2011. jún. 9. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!