Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 12 éves fiú/lány nem...

Ha egy 12 éves fiú/lány nem tud biciklizni, és elvan kényeztetve, és szinte soha nincs az udvaron. Megfog még valaha tanulni biciklizni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
igen,csak sokat kéne gyakorolnia
2011. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudna??

Ahoz meg nemigen van köze,hogy mennyit van az udvaron..

szóval aki a nap 24 órájában 19 órát a szabadban van az attól nem fog megtanulni biciklizni,és aztsem értem,hogy attól,hogy elvan kényeztetve,de mag akar tanulni bicózni miért ne tudna?

Ha nem is akar megtanulni a fiú/lány biciklizni akkor nemis fog a büdös életbe megtanulni..

2011. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de ezaz h nem is megy ki...

van neki egy hiper szuper számítógépe és azon egész nap, nem nagyon van kint, meg az alkata se egy sport alkat...

2011. jan. 1. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiú/lány?most akkor melyik?miért szükséges feltétlenül az hogy megtanuljon biciklizni?Ha neki az a jó akkor bennmaradhat
2011. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene megtanulni biciklizni? A nagymamám sem tud mégis boldogan él =) Én tudok biciklizni,de szerintem semmi értelme mert sose ülök biciklire, csak kiskoromban megtanítottak. Mint írni és olvasni. Azt sem tud mindenki, mert lehet hogy nincs rá szüksége.. Neki miért kellene biciklizni, lehet hogy soha nem lesz rá szüksége. Nem kell erőltetni semmit.

16/L

2011. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És ha annak a fiú/lánynak ez így pont megfelel(hogy nem tud biciklizni)?Egyébként szerintem semmi köze ahhoz,hogy mennyit van a szabadban...én is kb ha 10 percet kint vagyok egy nap,mégis tudok biciklizni.
2011. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Látom itt is jó nagy.. na mindegy nem bántok meg senkit.


Szóval a biciklizés pont úgy szükséges mint az írás/olvasás. Sosem tudhatja az a gyerek hogy mikor kell neki. De ha szinte ki sem mozdul akkor hogy jár iskolába?

2011. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulhat persze, de már minek .Még pár évet gubbaszt bent, és elmehet utána jogsira, és akkor majd autót vezet helyette!
2011. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Biciklizni muszáj tudni! szerintem már késő, bár ha nagyon akarja még talán sikerülhet
2011. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
feltétlenül szükséges az hogy tudjon biciklizni?Szerintem nem.Úgyse fogja használni még ha meg is tanul.
2011. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!