Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor lesz vége ennek a...

Mikor lesz vége ennek a konfliktusnak? Vége lesz egyáltalán valaha?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem veszekedni másokkal és eddig nem is nagyon kellett, de most mégis belekerültem egy konfliktusba. 7. osztályosok vagyunk, van egy fiú aki nagyhangú és rosszindulatú. Mindenkivel bunkó,de velem különösen. Nem tudom miért, de nem hiszem,hogy azért mert tetszem neki. Mindig olyanokat szól be,hogy te ge.ci, fulladj meg te roh@dék stb.

Az elején nem törődtem vele,de egy idő múlva nagyon idegesített ezért visszavágtam és én is bunkó lettem vele. Mostanában pedig azt állítja azért utál,mert bunkó vagyok -.-"

Ismerem annyira az ofő,hogy tudom róla,hogy semmit nem tudna tenni,ha ezt elmondanám neki. Mit tehetnék? Ti mit csinálnátok a helyemben? L/13


2010. márc. 19. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
dettó így volt velem is, akkor múlt el amikor elballagtam...viszont ma már rendes velem, nem bánt se fizikailag sem szóval...kamaszkori hülyeség mert pasi:)
2010. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben az az egyik legrosszabb dolog, hogy még mindig van egy éved, a nyolcadik osztály..Szerintem két választásod van

1.folytatod az eddigieket, hagyod, hogy csúfoljon, beszólogasson és te is vissza, és mindkettőtök " utálja" a másikat..és ez így megy még 1,5 évig.

VAGY

2. Amikor nincs ott az osztály, esetleg csak pér ember akik nem pletykás részhez tartoznak, beszélj vele, mondd el neki őszintén, hogy téged ez igazán bánt, és, hogy te sem akarsz vele bunkó lenni, de ő erre kényszerít a viselkedésével, szval kérd meg legyen szíves abba hagyni, nem akarod, hogy az utolsó években rossz legyen a kapcsolatuk. Ha egy kicsit is értelmes akkor erre valamennyire hallgatnia kell!

Így 70%, hogy megoldódik...Sok sikert:

Szerintem egy próbát megér(:

2010. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En nyolcadikos vagyok es enis jartam igy!Az osztalyban van 3 lany akikkel nagyon jol megvoltunk,mindig haverkodtunk s minden.Mind a negyunkek tetszett valaki.En osszejottem a sraccal es ok nem.a 3 csaj kozul az egyik nagyon rendes es igaz barat hisz mindig meghallgat es rendesen beszel stb de a masik 2 folyton csufolkodik!:(...az egyik csaj sokszor mondja h s*gfej meg ilyenek es r*hadj meg...maskor meg rendesen beszel...elobbszor fel se vettem es aszt gondoltam h csak hujesegbol mondja de mar kezd idegesito lenni:(...talan csak irigykedik??vagy mi lehet??...enis szeretnem ha ez megszunne:(...
2010. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


NE foglalkozz vele, ez minden osztályban megvan. Ez az ő kulturálatlansága, és a szülei hibája, hogy nem nevelik meg. Egy percig se félj tőle, hiszen mennyivel érsz te kevesebbet nála? Semennyivel, sőt sokkal többet érsz. Hagyd a fenébe, még csak ne is válaszolj neki, és egy idő után úgyis megunja, hogy a trágárkodása süket fülekre talál. Mellesleg jövőre már elballagsz, szóval rá se ránts.

Szép napot, Iza

2010. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aubrey* ***** válasza:
Jézusmária-.- mintha anno az én osztálytálytársamat írtad volna le... Szegény gyerek szerintem szellemi sérült lehetett vagy valami hasonló. Meg amúgy tiszta szégyen rajol meg pattog jobbra balra! Kisfiú ő még ehez meg hogy beszólogasson. Nekem is ezt csinálta közbe több mint egy évvel idősebb voltam nálla. Volt hogy pofánköptem aztán megint arcoskodott hogy megbasz meg ilyenek pppffff Hagyanak már a hülyeség egy idő után fájdalmas... csak ezt tudom mondai erre!
2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!