Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: független természetű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: független természetű, szeszélyes pasival éltetek már együtt? Bevállalható, vagy jobb, ha hagyom?

Figyelt kérdés

Ti hogyan kezeltétek, ha könnyen lett ideges, sőt, néha bunkó valami problémája miatt? :S

Nem mindennapira gondoltam. Pl. most veszélybe került az állása, így megértem, hogy kiborult. De mégis, tartok egy kicsit tőle, hogy mi lenne, ha összeköltöznénk...

Még nem igazán tanultam meg kezelni az ilyeneket, szóval segíteni sem tudok neki. Nektek mi vált be?


A függetlenségét pedig elviselem, amíg nem a kapcsolatunk kárára megy. Szerencsére a hobbijaink egyeznek, bevonjuk egymást, ráadásul én is vállaltam be olyat, ami az ő hülyesége, ő is olyat, ami az enyém. Csak épp.. sokszor elmegy sörözni a munkatársaival és a haverjaival munka után, méghozzá úgy, hogy spontán kitalálják, ami kicsit ünneprontó, ha épp rá várok :/

Öhm, és a főnöke szeretett volna neki felszedni egy csajt, és nem igazán igazodtam ki azon, hogy mennyire volt benne. Ez viszont tényleg bizarr. Miért nem mondta meg neki, hogy van barátnője? Nekem azt mondta, hogy amikor a főnöke odahívta hívta volna hozzájuk, már nem volt ott a lány. Pont. Eddig tartott a magyarázat.


Ez most mi volt? Féltékennyé akart tenni?


Ez azért merült fel bennem, mert bízok benne (vagyis eddig, most már vannak kétségeim), és lazán viseltem az ilyen hülyeségeit, miközben ő nyíltan kimutatta, hogy szeret...

Nehéz kiigazodni egy ilyen impulzív emberen :S


2011. márc. 13. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig hagyd, amíg nem lesz késő!
2011. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem független természetűnek és szeszélyesnek, hanem flegmának és bunkónak nevezném, ne is haragudj.

Bunkó, és semmibe veszi ha épp rá vársz?

Nekem ilyen pasi nem kellene.

2011. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén SZERELEMMEL SZERETED vagy NEM? Ennyi a kérdésedre a válasz. Hány évesek vagytok?
2011. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, furcsa szerzet. Mert bárhol jár, mindig gondol rám, képes felhívni azért, mert olyat látott, ami engem juttat az eszébe, és mindig le is fényképezi, majd boldogan mutatja. Imád adni, és soha semmit nem vár el cserébe. Ha meglát valamit, ami hozzám köthető, akkor azt megveszi nekem... És a kedvemért vállalt már be egy-két dolgot.

Ilyen szempontból romantikus. Sok mindenben engedékeny, pl. ha azt szervezzük meg, hogy hova menjünk...


De az, hogy könnyen felhúzzák, és az, hogy , furcsa kombinációt alkotnak a többivel.

Nem igazodom ki rajta... ezért mondom, hogy szeszélyes.

Ez a történet is, hogy csak úgy lelépett a főnökével sörözni, aztán végignézte, ahogy a hapsi csajt akar neki szerezni...

És hogy nyíltan beszél például a haverja barátnőjéről, hogy milyen jól néz ki... És úgy általában kifejti nekem, ha jó nőt lát, ami kissé zavaró.

Miért csinálja?

Azt tudom, hogy egyik elődömet megcsalta néhányszor, mert börtönbe zárva érezte magát mellette. Én keményen kiálltam a lány mellett (mivel lehet tisztán szakítani is, ha valami nem működik, nem kell beletaposni is a másik lelkivilágába előtte), tehát a véleményen ismeri.


Most már megingott kissé a bizalmam, de ki tudja... lehet, hogy nála az ilyen dolgok természetesek :S

2011. márc. 14. 02:47
 5/7 A kérdező kommentje:
* és az, hogy az életének a másik részét annyira rugalmasan kezeli, hogy képes ilyenkor engem is hátrább tolni
2011. márc. 14. 02:48
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerelemmel szerettem és szeretem, de kezdem lebeszélni magam róla.

Ő az első, aki benne van a dolgaimban, és abban is, hogy együtt ennyi mindent lehet csinálni, nagyjából egyezik az érdeklődési körünk, a szabadidőnkben aktívak vagyunk, és élvezzük. Ilyen még senkivel sem volt. Nem filmet nézünk, vagy moziba megyünk, vagy bulizni, vagy sétálgatni, hanem értelmesebb, izgalmasabb programokat gyártunk :)

Ez nagyon hiányozna.

Én 22 vagyok, ő pedig 25 éves.

2011. márc. 14. 02:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért a függetlenségéből annyit elvettem, hogy már elszégyelli magát, ha "túlköltekezett", és egyre spórolósabb, szóval: felelősségteljesebb. Én ennek baromira örülök :D És ennek engedett... Nem értem őt :D

Ráadásul, ő főz, mindent megcsinálna, amit kitalálok, a reggelit ágyba hozza. Na, most akkor tényleg szeret, vagy mi...?

Ha csak kihasználna, nem hinném, hogy megéri valakinek így "elkényeztetni" a másikat. Most már fogalmam sincs, hogy milyen kép van az ő fejében az egészről.


Ezért, örülnék, ha most egy férfi is írna :)

2011. márc. 14. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!