Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap felvilágosítás a...

Holnap felvilágosítás a suliban! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok tavaly már volt egy kis előadás a menstruációról, mellekről.. De holnap mi lesz? A fiúk örökké cikiznek mindet és mi van ha pl feltesz a védőnő egy kérdést tőlem a fiúk előtt. Ugye 7.-be nem kell óvszert húzni ott a " babán" ? Mi lesz a téma?
2009. márc. 26. 16:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na vége. SZEX NEM VOLT CSAK a DROG volt a téma.
2009. márc. 27. 15:14
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

bocsi kicsi, de te azt írtad, hogy felvilágosító óra!

így tehát jogos, hogy mindenki a szexre gondolt...

2009. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De nekünk azt mondták felvilágosítás lesz!! Végül drog, piáról beszéltek..
2009. márc. 27. 17:01
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is felvilágosítás,csa a drogokról és a piárólXD
2009. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell túl komolyan venned, hiszen tudsz már egyet, s mást, ahogy írod. Hidd el, a legfontosabb dolgokat nem az iskolában és nem ilyen módon fogod megtudni. Fordulj bizalommal az édesanyádhoz, aki szeretettel és őszintén el tud mondani Neked mindent!
2009. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha drogról és alkoholról akarsz sokat tudni, javasolom, hogy egyszer kérdezz meg egy addiktológust, aki kezeli az ilyenfajta betegeket és feltétlenül egy olyan embert, aki már tiszta és megjárta a poklok-poklát. A másfajta felvilágosítás szerintem inkább kíváncsivá teszi a gyerekeket.
2009. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsillag az is felvilágosítás,ha elmagyarázzák a DROG és a PIA hatásait,és hogy mekkora baj lehet ha rászoktok!!!!
2009. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Általában külön szokták venni a lányokat és a fiukat. A lányoknak a menstruációról és a szexről szoktak beszélni, elmondják, hogy miért nem jó a korai szex, ha mégis megtörténik akkor mire kell ügyelni és vigyázni, kivel történjen meg elösször. Tájékoztatnak még a lányból nővé érésre, mire kell számítani, milyen változásokat fedezel majd fel magadon. Szoktak minden lánynak osztani egy kis "csomagot" amiben található egy kis könyv, ami összefoglalja mindazt amit elmondtak neked ezen az órán, tartozik hozzá egy menstruációs naptár, 2 db intim betét és 2db tisztasági betét.

Én csak azt tudom mondtani, ha a fiuk ezzel cikiznek az csak azért van, mert ők mint tudjuk később érnek mint a lányok és még éretlenek ahoz, hogy felfogják mi is történik. Ne foglalkozz velük!

2009. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én hatodikos vagyok, nemrég volt felvilágosító óránk, és én hiányoztam a suliból! Vagyis nem hiányoztam, hanem beteg voltam és nem voltam ott...szóval nekem nem is mondtak semmit...csak annyit tudok hogy kaptunk betétet, azt meg is kaptuk meg hogy külön voltunk........
2009. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem tudom ki az a gyökér aki nem tudja hogy kell óvszert használni.
2011. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!