Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyógyszerrel lehet...

Milyen gyógyszerrel lehet eltolni hogy később menstruáljak?

Figyelt kérdés
A kérdést elég hülyén írtam le mert nem tudtam megfogalmazni.:S ezért leírom ide hogy hogy értem.Nem soká megyünk nyaralni és pont akkora fog meg jönni mikor megyünk nyaralni, és így 1 hétig nem tudok a vízbe menni.Valami gyógyszer szedésével el lehet tolni hogy késöbb jöjjön meg?? 13/L
2011. júl. 3. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Neked valószínű,hogy nem ír az orvos fel fogamzás gátlót:azzal el lehetne.Ez helyet próbálj használni tampont.Vagy végez hasizom gyakorlatokat,attól állítólag előbb meg fog jönni:xD -sajna más nem tudok ajánlani
2011. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2011. júl. 3. 00:46
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

fogamzásgátlót 14 alatt nem írnak fel...


én anno nagyon féltem a tampontól, olyan ijesztő volt maga a tudat, hogy oda "feldugsz valamit, és nem érzed" plusz ugye szűzhártya, miegyéb.... Nagyon hamar meg lehet tanulni használni, manapság már a szűzhártyát sem sértik, 100% kényelmesek! Az elején, ha nem vagy biztos magadban, próbáld betéttel!


Remélem tudtam segíteni :)

2011. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a tampont már próbáltam nagyon féltem tőle elején.:S

csak az a baj hogy nem sikerült..:S

2011. júl. 3. 01:29
 5/9 A kérdező kommentje:
de azért köszi a válaszodat
2011. júl. 3. 01:29
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Elvileg ha iszol citromlét akkor attól pár napos késés előfordulhat, vagy legalábbis kevesebb a vérzés.

(Azért írtam feltételes módba, mert nem próbáltam még, én is csak hallottam.)

Próbáld meg még egyszer a tampont. Az biztos.

2011. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm
2011. júl. 3. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a tampont különböző testhelyzetekben felhelyezni! Háton fekve, vagy fél lábadat az ágy szélére felrakva. El kell találni a megfelelő irányt is, nem pontosan felfelé, hanem ferdén előre. Sok sikert és jó nyaralást!
2011. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oké megpróbálom majd.

és köszi:)

2011. júl. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!