Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen 15 évesekről szóló...

Milyen 15 évesekről szóló könyvet ismertek? Kamaszok, örülnétek egy ilyen könyvnek?

Figyelt kérdés
Olyan könyveket szeretnék venni amik 15 évesekről szólnak(lánynak). Lehet a szokásos kamasz-sztori,de lehet elvontabb is,bármilyen korból,stílusból!
2011. júl. 8. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lois Lovry: Nyáron történt. Kamaszokról, kamaszoknak. Elgondolkodtató, tanulságos és irtó jó könyv.
2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen gyerekektől-gyerekeknek könyvekben óvodásnak nézik az embert, gyengeelméjűnek, elme roggyantnak és még folytathatnám...
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Inkább vedd meg neki a Skins első két évadát! Ez szerintem kimeríti az elvont fogalmát!
2011. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szerettem olvasni, aztán töri versenyen önyvutalványt nyertünk és bnöm választot nekem könyvet, Angel és bohokás családja. Van benne szerelmi csalodástól kezdve, meltartó vásárlásig minden. És én aki életébe önszántából kötelezőkön kivül nem igazán olvasot ki sok könyvet, 3 nap alatt kiolvastam és ez az első könyv amire azt mondanám h elolvasnám még 1x.
2011. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves lánnyal, Lakatos Levente Barbibébijét elolvastatnám! Nagyon durva, tökéletesen jellemzi a mai tinitársadalmat
2011. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leiner Laura:Szent Johanna Gimi 1-4. Nagyon jó könyv kamaszokról szól.Az a legjobb benne hogy könnyen lehet olvasni.nem használ nehéz szavakat és itt Magyarországon játszódik.Naplós és így nem is olyan hosszú egy-egy fejezet (inkább nap).
2011. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
reka naploja,lovas vakaio en nagyon birom oket;)
2011. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szent johanna gimi 1-2-3-4-5-6 :D

JÓolvasást (:

2012. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szent Johanna Gimi???!

Te.Szentséges.Jó.Ég.! NE!

Leiner Laura egy dilettáns, unatkozó nőcske. A történet egy kalap...

El lehet olvasni, ha már nagyon szenvedsz, de ha már könyvet kap az a szerencsétlen gyerek akkor olyat kapjon aminek értelme is van.

Az írás művészet. A művészet pedig kommunikáció. Az SzJG-nek mi az üzenete? Hogy Cortez jól smárol, vagy mi?!

(Cortez-nek hívják a fiút akibe a főszereplő beleszeret...)

Ajánlom figyelmedbe a Funtineli Boszorkányt...

Vagy akár a Sminkben a focipályán c. könyvet... ez nem egy nagy sztori, de a végén mégis van némi tanulság. Nem csak elcsépelt Happy End...

A Botrány és Ártatlanság is jó könyv... Egy 15 éves lány szerintem már elég érett hozzá..

2014. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!