Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék a lányommal a...

Mit tehetnék a lányommal a kutyája fontossab neki mindennel?

Figyelt kérdés

pl:ha megyunk sétálni es viszzuk a kutyakat is akk a kutyaert rohan hogy felkapja a kezebe a ha jon auto de ha en pl telefonalok es a testvere is uton van akkor arra sz.rik ra mit tehetnek vele?

ertelemes valaszokat kerek


2011. júl. 8. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

> Mit tehetnék a lányommal a kutyája fontossab neki mindennel?

És gondolom minél több emberrel találkozik, annál jobban szereti a kutyáját. :)


> ertelemes valaszokat kerek

Majd ha megtanulsz gépelni. Meg vesszőket sem ártana használnod.

2011. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért baj az, ha nagyon szereti a kutyáját ? Nincs gond azzal.


Ezt az utolsó részt pedig mégegyszer írd le, mert nem értem, hogy hogy jön ide az, hogy te telefonálsz, a testvére pedig úton van.

2011. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez csak pelda
2011. júl. 8. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
ha telefonálsz akkor nem figyelsz a gyerekre vagy mi?
2011. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem örülj, hogy szeret a kutyájával foglalkozni és nem a buli, a smink és az ilyenek a legfontosabbak neki.Valamint ebből is látszik hogy ha már van egy háziállata vigyáz is rá,egyszóval van felelősségtudata.Szerintem érthető ha felkapja a kutyáját,ha jön egy autó,mert a kutya is lehet meggondolatlan és kiszaladhat az útra és ebből meg is van a baj.Csak félti.
2011. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak a kutyak fele van felelossegtudata.Amugy ha buli van o ottvan cigizik is meg hasonlok
2011. júl. 9. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát talán nem a lányoddal vannak problémák... az ha egy gyerek cigizik vagy alkoholt iszik netán drogozik annak a szülei meg a környezete az oka. ha ilyeneket tesz az meg a te felelősséged lenne hogy ne tegye, örülj hogy legalább annyi felelősség van benne hogy a kutyájára vigyáz. te milyen felelősségről beszélsz mikor telefonálgatsz az úton ahelyett hogy a gyerekeid kezét fognád, nem pedig kiakadsz a lányodra hogy nem figyel az öccsére, neked kéne talán megtanítani vagy példát mutatni neki, de ezek szerint nem teszed....
2011. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 10 deka farhát ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak:


Az én neveltetésemmel semmi baj nincs, mégis ittam, cigiztem fiatalon (na jó, a nikotin még most is megy). Könnyű drogokat is mutattak, de azok nem tetszettek. Miért volt mindez? Mert kiváncsi voltam, és megtetszett. A szüleim meg úgy álltak hozzá a dologhoz, hogy ha mértékkel megy, akkor nem szólnak bele. Ha mégis "túlfogyasztás" volt, akkor persze megkaptam a magamét. De nem hinném, hogy engem utáltak vagy rosszul neveltek volna a szüleim. Ez a legnagyobb hülyeség, amit hallottam!

2011. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!