Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mi miatt sírtatok...

Kamaszok ti mi miatt sírtatok utoljára?

Figyelt kérdés
Miért és mikor sírtatok utoljára?
2011. júl. 8. 22:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Pár napja sírtam, mert nagyon hiányzik egy olyan személy, akiről biztosan tudom, hogy soha, semmi nem lehet köztünk. :'(


14/L

2011. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Tegnap...megnéztem a Millió dolláros bébit.

13/L

2011. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%

én mostanában mindenen elsírom magam. Nem történik semmi, de mégis sírok.

14/L

2011. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap, mert nagypapám azt hiszi, nincs már sok hátra neki, pedig még egy jó 15 éve van, kétségbeesetten javítgat mindent, hogy jó legyen, ha már ő nem lesz...Nem tudom felfogni, teljesen egészséges, ne is gondoljon a halálra:'(

13L


Ne essél kétségbe, az idősödő emberek gyakran mondanak ilyesmiket! Az én nagymamám, amióta az eszemet tudom, "temeti magát" és azóta sincs semmi komolyabb baja:) Ugyanezt üzenem a másik lánynak is, aki a mamájával megy nyaralni.


25 N

2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Mostanában elég sokszor sírok. Néha már örömömben bőgöm el magam, néha pedig azért, mert valami miatt éppen betelik a pohár.

Nem is tudom már, hogy utoljára éppen mi miatt. :)

2011. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Bocsi, 14/L.
2011. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Úgy igazán elég rég sírtam, már nem emlékszem, mikor. Ebben az évben még nem, az biztos.

Viszont könnyezni már könnyeztem párszor (nem sokszor), legutóbb azért, mert beírást kaptam. De ezzel nem lett volna semmi bajom, ha anyu nem fenyegetett volna meg azzal, hogy kiköltözünk Pestre, ha csak egyszer is szaktanárival megyek haza. Tudni kell még, hogy anyut szinte lehetetlen lebeszélni arról, amit már elhatározott, nem akar tágítani soha. Nekem meg még belegondolni is szar volt az iskolaváltásba, mert sok haverom van itt, ráadásul látom, mit művelnek a gyerekek az újoncokkal (kiközösítik és megalázzák őket, nekem pedig nem hiányzik ez). Szóval ezért estem kétségbe egy kicsit, egyébként nem törik el nálam a mécses túl gyakran.

És a Titanicon nem bőgtem, üzenem ezt a másodiknak.:D

13/L

2011. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Tegnap...:(

Okai:anyukám régebbi halála miatt,halálfélelmem miatt,szorongásos-depressziós rosszulléteim miatt és,mert nincsenek barátaim.16/L

2011. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
55%

Utolsónak: mindenképpen beszéld ki magadból, amennyit lehet. Ha szeretnél, írhatsz nekem is. :)


A válaszom: Egy hete, megnéztem egy filmet. A tűzből nincs kiút. Nagyon szomorú film volt, azóta is sokat gondolok rá, picit lehangoltabb is leszek.


17/F

2011. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Talán 1 hete, a Susi és Tekergőn:) Mindig megsiratom a Disney meséket.
2011. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!