Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mi miatt sírtatok...

Kamaszok ti mi miatt sírtatok utoljára?

Figyelt kérdés
Miért és mikor sírtatok utoljára?
2011. júl. 8. 22:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Tegnap este, a Mackótestvér című mesén. :) 13/L
2011. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

én minden sz@aron el tudom magam sírni... :D utoljára egy filmen kb. egy hete, pedig elméletileg vígjáték volt -.-

amúgy úgy rendesen igazi dolog miatt kb. 2 hete, amikor ilyen táborba voltam, és volt ott egy srác, aki az oirszág másik felébe lakik amúgy meg én pedig beleszerettem, és soha többé nem találkozok vele :(

az előtt meg amikor a barátnőm költözött el. és csak nyaranta tudom egyszer látni, amúgy meg ő is messze lakik. nagyon hiányzik. :(

2011. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Huhh.. látom nem csak én vagyok az aki nagyon érzékeny :)

Én tegnap sírtam egy könyvön, aminek az a címe hogy Viskó.

2011. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
*A Viskó
2011. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

a Viskót én is olvastam és én is sírtam rajta, mindenkinek ajánlom amúgy nagyon jó könyv. De am rendesen pár hete a kórházban mikor meggyógyultam és megint tudtam mosolyogni és nevetni anélkül hogy fájjon.

16 L

2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Hú,nagyon régen,vagy 3 éve...nem tudok sírni valamiért,még ha nagyon szomorú vagyok,akkor sem :S

15/L

2011. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én is így vagyok vele! Mondjuk van egy furcsa világnézetem, meg megkaptam, hogy nincsenek érzelmeim, meg nem vagyok olyan, mint egy ember. 2 éve sírtam, amikor meghalt a patkányom, 3 évesen. Szép kort élt meg, ő állt hozzám a legközelebb. Anyámék meg csak: á, az egy állat, mit kell vele annyit foglalkozni.
2011. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
mert kövér vagyok, vagyis annak látom magam, ma.
2011. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

én tegnap, meg ma is fogok :'((

hiányzik a barátom, vasárnap jön haza :((((

2011. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Tegnap egy könyvön (Szent Johanna Gimi, amikor a főszereplő lánnyal bunkózik az a fiú akibe szerelmes, és a lány is sír meg az azutáni részen)

14L

Azelőtt meg a nevetéstől könnyeztem mert rámjött a röhögőgörcs...xDAsszem vasárnap

2011. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!