Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs senkim, akinek elmondhat...

Nincs senkim, akinek elmondhatnám örömömet, bánatomat (? )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nem igazán vannak barátaim. Lehet, hogy beképzelten hangzik, de sosem jöttem ki a velem egykorúakkal.

Anyával nagyon rossz a kapcsolatom, és apával sem olyan, hogy bármilyen lelki dolgomat elmondjam neki. Soha senkim nem volt, akinek elmondhatnám, ha éppen szerelmes vagyok, vagy ha megbántott valaki, vagy hogy mikor mi történik velem. Pedig olyan jó lenne valaki, akiben megbízok, és elmondhatnék neki bármit. Mindig csak magamban agyalok a dolgokon, ahelyett, hogy kiadnám magamból, amit ki kellene adnom. :)

Mit tegyek? Folytassam tovább ezt a "magányos-farkas" életmódot?

Ismerkedni nem tudok, nem vagyok beszédes típus. Sosem mernék odamenni valakihez, hogy "na ismerkedjünk meg."


2011. júl. 9. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Írj blogot. :) Esetleg chat-en ismerkedj.
2011. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Még általános iskolába jársz? Én ott magányos farkas voltam, és most amikor gimibe mentem, új hozzáállással, meg mindennel, van pár igaz barátom :)
2011. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Általánosba járok, 8.-os leszek szeptemberben.
2011. júl. 9. 16:52
 4/22 anonim ***** válasza:

most leszel gimis? ha igen ott mindenképpen szerezz barátokat, legyél nyitott. én is ott ismerkedtem össze a két legjobb barátnőmmel (: általános suliban elvesztettem a barátaimat, így az utolsó két évben majdnem teljesen magányos voltam =/

egyébként ismerkedj neten, vannak normális emberek is :)

2011. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Ha a valóságban nem jönnek össze a dolgok, az első hozzászólóval kell egyetértenem. Nekem rengeteg netes ismerősöm/barátom van, akikkel bármit megoszthatok. (némelyikkel a valóságban többször is találkoztam). Különböző MMORPG játékokon ismerkedtem meg velük, szerintem ez hasznosabb, mint egy online chatprogram. A blogírást is kipróbálhatod. :)
2011. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nekem is van 1-2 netes "barátom", de élőben másabb lenne.

A blogírás meg nem az én világom.

2011. júl. 9. 17:07
 7/22 anonim válasza:
Nem muszáj élőben, nem azért írtam. De velük például nem tudod megbeszélni - így neten - a dolgaidat?
2011. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm van a neten, akivel szinte bárit meg tudok beszélni, de ha ő éppen nincs otthon, vagy valami, akkor magamra maradok.
2011. júl. 9. 17:16
 9/22 A kérdező kommentje:
*bármit
2011. júl. 9. 17:16
 10/22 anonim ***** válasza:
Írj privit;)
2011. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!