Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs senkim, akinek elmondhat...

Nincs senkim, akinek elmondhatnám örömömet, bánatomat (? )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nem igazán vannak barátaim. Lehet, hogy beképzelten hangzik, de sosem jöttem ki a velem egykorúakkal.

Anyával nagyon rossz a kapcsolatom, és apával sem olyan, hogy bármilyen lelki dolgomat elmondjam neki. Soha senkim nem volt, akinek elmondhatnám, ha éppen szerelmes vagyok, vagy ha megbántott valaki, vagy hogy mikor mi történik velem. Pedig olyan jó lenne valaki, akiben megbízok, és elmondhatnék neki bármit. Mindig csak magamban agyalok a dolgokon, ahelyett, hogy kiadnám magamból, amit ki kellene adnom. :)

Mit tegyek? Folytassam tovább ezt a "magányos-farkas" életmódot?

Ismerkedni nem tudok, nem vagyok beszédes típus. Sosem mernék odamenni valakihez, hogy "na ismerkedjünk meg."


2011. júl. 9. 16:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is, ha nem gond, hogy 24 éves vagyok.

L

2011. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
nekem is írhatsz én 12 vagyok de tényleg írj ha gond van elkérheted emailcímem. ha kell szólj :D
2011. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Hello! Én is szívesen meghallgatlak, csak írj privit! Komolyan mondom! :)
2011. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

2. kommentelő vagyok


Na szóval, én 13 évig egyedül voltam a nagyvilágban, csak 1-2 barátnőm volt ők sem igaziak, 8.ban szereztem először több barátot, de a gimi az igazi. Állj pozitívan másokhoz, nem muszáj osztályból, lehet évfolyamtárs is :)

2011. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekünk elmondhatod itt :)
2011. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj nekem privátot és adok msn címet.

Amúgy 15 éves lány vagyok, anyukámmal szintén nagyon rossz a kapcsolatom, apukámmal sem vagyok valami jóban.

Sorra kezdtem elveszíteni a barátaimat, bár most már kezdek beletörődni. Most nincs egy barátom sem. Osztálytársakkal szoktam eljárni, de még sincs barátom/barátnőm.


Magányosnak érzem magam, sőt már kezdek megőrülni. Mit meg nem adnék egy jó barátért..

2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha akarsz velem beszélgetni akkor irj egy privátot.Amugy én is vagyok vele söt az osztályom nagy részét utálom. 12F
2011. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van 2-3 éve :/ Van pár netes barátom,velük szoktam beszélni.Meg most ismerkedtem meg 2 emberrel akik itt laknak a közelben.Velük már találkoztam is :) Szóval azt tanácsolom,hogy próbálj meg te is neten ismerkedni,nekem bejött
2011. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem is vannak barátaim, akikkel elvagyok, szeretem őket, de olyan igazi legjobb barátnőm mégsincs.

Ha gondolod, írj privit.


14/l

2011. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Írj naplót, tudom, hogy nem egészen ugyanaz, de azért sokat segíthet.

Írhatsz nekem is privit ha akarsz:)

14L

2011. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!