Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne evésbe fojtsam a bánatomat?

Figyelt kérdés

Most nem egy konkrét problémáról van szó, hanem úgy általában. Történik velem valami, ami miatt hullámvölgybe kerülök, vagy csak nagyon rossz napom volt éppen. És nekem valahogy az evés a menekülőút, ha ürességet érzek belül. Ami persze nem jó, egy nem egészséges, kettő elhízok.

Sokszor azt is megfigyeltem, hogy unalmamban eszek, tehát ha hétvégén itthon vagyok és nincs éppen semmi dolgom. 0-24-ig meg csak nem foglalhatom le magamat!

Valami ötlet?


20/L


2010. ápr. 20. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nézd a féltonnás tinit. borzasztó, amikor mutatják a tévében, elmegy az étvágyam, sőt még a maradékot is meggondolom hogy kéne ez?


16F

2010. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Fojtsd sportolásba, zenehallgatásba, vagy bármi másba.

- Ha hullámvölgybe kerülsz, vedd fel a fürdőruhádat, és állj a tükör elé.

- Moss fogat, ha unatkozol.

- Menj sétálni, ha unatkozol.

- Ha mindenképpen étel, akkor inkább készíts valami finom édességet, de ne magadnak, hanem valakinek, akit szeretsz.

2010. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!