Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs senkim, akinek elmondhat...

Nincs senkim, akinek elmondhatnám örömömet, bánatomat (? )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nem igazán vannak barátaim. Lehet, hogy beképzelten hangzik, de sosem jöttem ki a velem egykorúakkal.

Anyával nagyon rossz a kapcsolatom, és apával sem olyan, hogy bármilyen lelki dolgomat elmondjam neki. Soha senkim nem volt, akinek elmondhatnám, ha éppen szerelmes vagyok, vagy ha megbántott valaki, vagy hogy mikor mi történik velem. Pedig olyan jó lenne valaki, akiben megbízok, és elmondhatnék neki bármit. Mindig csak magamban agyalok a dolgokon, ahelyett, hogy kiadnám magamból, amit ki kellene adnom. :)

Mit tegyek? Folytassam tovább ezt a "magányos-farkas" életmódot?

Ismerkedni nem tudok, nem vagyok beszédes típus. Sosem mernék odamenni valakihez, hogy "na ismerkedjünk meg."


2011. júl. 9. 16:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
írhat nekem is bárki privit:D.16 éves lány vagyok,sajnos nekem sincs sok barátom:S.1 igaz barátnőm van.
2011. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A bloghoz meg ne úgy állj hozzá, hogy "nem a te világod"! Én is ezt gondoltam először, és már több mint egy éve blogolok, és tök jó kiírni az érzéseimet magamból!


Anyukád felé meg nyiss, bátran mondj el neki dolgokat, lehet ettől ő is feloldódik egy kicsit, és jó viszonyotok lesz!

2011. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!