Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim, és az ismerőseim egy hüly epletyka miatt utáltak meg, ami szerint én meleg vagyok, de nem vagyok az! Nagyon nehéz elviselni ezt a dolgot, és nagyon kínos is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Állj ki eléjük, mondd el, hogy nem tudod, hogy ki indította ezt a hülye pletykát, de örüljön is neki, hogy nem tudod, hogy ő volt, és szögezd le, hogy nem vagy meleg.
2011. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg állj eléjük és mondd meg hogy "Igen, meleg vagyok, nem szégyellem, valakinek van kérdése?" Innentől már nem lesz akkora hatalmas poén és hamar elfelejtik. (minden csoda 3 napig tart)
2011. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de nagy jampi vagy:D


Köszi a tanácsot!Remélem hatni fog rájuk!És ha nem?

2011. máj. 4. 19:26
 4/11 A kérdező kommentje:

19:22-es


Én nem vagyok meleg!!-.-" Csak azt hiszik!

2011. máj. 4. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hat rájuk, akkor majmok, nem érdemes velük foglalkozni:D
2011. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak utána kivel haverkodjak, ha az osztályban sem értik meg?
2011. máj. 4. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ezelőtt bírtak akkor elmondod nekik azt ennyi, meg egyébként is.
2011. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy jaja, miért ne értenék meg? Eleve nem értem, hogy miért nem cáfoltál már rá akkor, amikor kibukott ez a pletyka...
2011. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam, hogy nem...de egy idő után el is hitték, "csendben volt az ügy" úgymond, de most újra kezdődik :S
2011. máj. 4. 19:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. máj. 4. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!