Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok! Ti is cikinek érzitek...

Csajok! Ti is cikinek érzitek ha reggelre átáztok? 15/L

Figyelt kérdés

főleg ha van fiú testvéred :(

valamikor még anyukámnak is élek elmondani,hogy olyan lett a paplan :(


2011. júl. 16. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Én sajnos 45 évesen nem tudom elmondani az Anyukámnak.Így egyedül mosok ágyneműt.

Miért ciki az,ami természetes???

A nők menstruálnak,ezt egy bizonyos kor után a fiúk is tudják.Tehát nem csinál belőle senki nagy ügyet,ha átázik reggelre.

Tudod mi a ciki??Mikor fehér nadrág van rajtam,és sohol egy wc.Na az ciki.

2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem.


Amit tehetsz ellene: 1. a legvastagabb betétet használod

2. teszel magad alá egy törölközőt

3. beállítod az ébresztőt az éjszaka közepére és felkelsz betétet cserélni

2011. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki ez. Én sosem tettem kínos megjegyzéseket amikor a nővérem paplanja lett olyan vagy a húgomé.
2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen igaza van az első válaszolónak! Ez a világ legtermészetesebb dolga, hogy a lányok kamasz kortól menstruálnak, és ehhez az is hozzá tartozik, hogy néha átáznak. Csak aki éretlen az tartja ezt cikinek!!!
2011. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Használj éjszakai betétet! én csak ajánlani tudom :)

hosszú, vastag, és mióta azt használom, éjszaka nem ázok át :) amúgy suli idején is azt használtam, mert volt hogy 'baleset' ért ezzel kapcsolatban... de most már átszeretnék térni a tamponra. amúgy te is kipróbálhatnád, mert az dupla védelem estére. tampon+betét :) úgy nem érne meglepetés, csak a tampont nem használhatod 8óránál tovább!

amúgy igen, az öcsis dolog rossz, mert nekem is van, és közös a fürdőszobám vele... de megoldható:)

hajrá ;) 14L

2011. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az első ilyen balesetnél áttértem anno a tamponra. Soha nem volt sehol vérfolt:)
2011. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem nem annyira ciki, inkább idegesítő. felkelek hajnali 5kor hogy átáztam, aztán meg nem tudok visszaaludni.. ><
2011. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan ciki, csak elég kellemetlen. Anyukádnak nyugodtan elmondhatod, megérti, hiszen biztos volt már ő is ilyen helyzetben.

A tampont egyébként éjszakára nem nagyon ajánlják, úgyhogy szerintem maradj az éjszakai betétnél, de tegyél magad alá egy törülközőt! Ezt nekem anyukám mondta még, mikor nyaraltunk (ugye egy szállodában nem túl jó dolog összevérezni az ágyneműt). Így ha megtörténik a baj, akkor is csak max egy bugyit, pizsamát és törölközőt kell mosni.

2011. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon kevés szégyellnivaló dolog történhet. Én a menzesz legalább egy napján tuti, hogy átázok, de egyáltalán nem tartom cikinek, nem feszengek miatta vagy ilyesmi. Anyának se szoktam bejelenteni. Kézzel kimosom a cuccot, aztán félrerakom a megszokott helyre, hogy anya is át tudja mosni rendesen mosógéppel.
2011. júl. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem érzem cikinek, hanem természetesnek tartom, mert nem tehetek róla. Hála istennek annyira még sosem áztam át a 2 év alatt, hogy az ágynemű is véres lett volna, de a pizsamám/hálóingem többször is. Különben éjszakai betétet használok (az első 3-4 napon nappal is ezt használom), és így biztos a védelem.


14/L

2011. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!