Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan heverjem ki? (A kérdés...

Hogyan heverjem ki? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat. )

Figyelt kérdés

Nem lehetünk együtt a fiúval, akivel szeretjük egymást és egyszerűen ha egy boldog párt látok, sírhatnékom van. A szüleimet is beleértve:( Nincs étvágyam, legszívesebben egész nap csak aludnék és zenélgetnék...Hogyan heverjem ki? Csak telefonon tudunk beszélni mert a srác el van tiltva a géptől és messze lakik...

13,5lány


2011. júl. 21. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy muszáj kiheverned. Menj el a barátnőiddel valahova. Foglald el magad. Még ennél nagyobb bajt is ki kell bírni, és még sajnos érhetnek az életben ennél nagyobb kudarcok is. Muszáj kiheverned! Egyébként miért tiltották el a fiút a géptől?
2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5000Ftos feltöltőkártyáját eltelefonáltuk 2 nap alatt:S
2011. júl. 21. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért van eltiltva? Miért nem lehettek együtt?
2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogj tollat, lapot, borítékot, bélyeget és levelezzetek.
2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Korai neked még ekkora szerelem.13,5 évesen barátnőzz,élvezd ki az életet.Később jönnek az igazi problémák úgyis,amellett ott van a szerelem,ami már valamilyen szinten komolyabb,mint ez a kötődés.Nem rosszindulatból mondom ezt,de hagyd ezt a fiút!Ha elvan tiltva a géptől,annak is oka van.

16/L

2011. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már írtam, azért van eltiltva, mert vasárnap láttam utoljára és vasárnaptól keddig eltelefonáltunk egy 5000Ftos telefon feltöltőkártyát.
2011. júl. 21. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Az szép :D


De az vicc, eltiltják a géptől. Pedig ha engednék gépezni, mindketten tudnátok ingyenesen beszélgetni (Skype/MSN/Empathy/stb.).


Nekem egy év alatt sikerült lebeszélnem 5 ezer forintot, maradt még 3k a számlálom, de írták, hogy tegyek rá, különben lejár (és akkor a rajta lévő 3 ezret is bukom). Szóval tettem rá, most van rajta ~7 ezer, remélem ez is kihúzza egy évig.

2011. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértelek..

Engem is eltiltottak, de engem a szerelmemtől. Tényleg nagyon szeretem, és borzasztóan hiányzik..

Őt eltiltották a géptől, elvették a telefonját. A lényeg, hogy velem kapcsolatba mindent megszüntessen.

De amikor alkalma van.. (elcsór egy telefont, vagy géphez tud ülni) akkor beszél velem. És megbeszéltük, hogy várunk egymásra.

Nálad is ez a kérdés..

Elakarod felejteni, vagy vársz, amíg elmúlik ez a felhajtás??!

2011. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!