Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most nagy baj? (Kérdés túl...

Ez most nagy baj? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

A bnőimmel kimegyünk minden szerdán a játszótérre monstert inni, mert a CBA-ban kiadják nekünk. A jegyeink nagyon jók és nem csinálunk semmi hülyeséget, ráadásul erős (kis)gimibe

járunk :D Ez most nagy baj? xD Mert az átlagunk nem romlott, és tök jó izű.


11 évesek vagyunk.


Ja és hozzáteszem, h nem szexelünk,nem piálunk és nem bulizunk. Max annyi, h van köztünk két embernek nekem és a legjobb bnőmnek pasija, de ők is normálisak.


2011. febr. 14. 22:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
66%
igen, ez nem túl bölcs döntés... Szerintem maradjatok távol az ilyen dolgoktól...
2011. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Hát... Szeretjük a monstert, de ha romlanak a jegyeink, akkor abbahagyjuk, és nincs tőle semmi bajunk xD
2011. febr. 14. 22:34
 3/52 anonim ***** válasza:
79%
Talán kisgyermekként nem kéne nagynak képzelni magatokat és egészségtelen innivalókat fogyasztani. És esetleg valami normális elfoglaltságot kellene találni.
2011. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 cccxcv válasza:
71%
a komplett korosztályotok egy baj
2011. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Ja a korunk? Hát fizikailag és pszichológiailag sokak szerint 13 évesek vagyunk (nem öltözködésre gondolok)
2011. febr. 14. 22:53
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg nem kéne azt hinni, hogy ez bármit számít.
2011. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nem hülyülünk meg tőle. Tiszta jó ízű, de nem erős annyira, h kimarja a gyomromat, mint pl a burn (félreértés ne essék, burnt még nem ittam, csak a haverom mondta, h az rohadt erős)
2011. febr. 14. 22:57
 8/52 anonim ***** válasza:
86%

"sokak szerint 13 évesek vagyunk"

Figyelj, nem akarlak megbántani, de én pont annyi vagyok, és nem iszom monstert, nincs pasim, és még jó pár évig nem is lesz (monstert meg nem tervezem, hogy fogok inni).Tehát miért lennétek 13 évesek? A 13 évesek (szerintem) nem sokban különböznek tőletek. Mi is még elég éretlenek vagyunk ;) Szerintem ne csináljatok ilyet, azt sem tudjátok, mi van benne, nagy valószínűséggel káros.Kicsit meglepődtem, hogy 11 éves vagy. Bár nálunk van olyan, aki cigizik :S Hát, mindenki rongálja a szervezetét, mert azt hiszi, hogy azzal nagyobb lesz (bocsi, ha rád ez nem igaz, akkor bocsi)?

13/L

2011. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
88%

Most mit hitegetsz minket?

Szerinted mi nem tudjuk, hogy nincs semmi különös az ilyen sz.r energiaitalokban? Nem fog tőle romolni a tanulmányi eredményetek. Nem tudom honnan veszed, hogy ha már Monstert isztok, akkor avval mások szerint a pia, a szex és a buli is együtt jár.

És most komolyan, kit érdekel, ha 13nak néztek ki? pffff... az összes 11 éves azt hiszi magáról, hogy többnek néz ki, már bocsáss meg. Én is azt hittem...:)

Amúgy semmi bajotok nem lesz, max nagyon rászoktok és dagik lesztek x)) , meg nagyon fel lesztek pörögve.

2011. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
86%
"Pasitok" van.... ha-ha :-D Azért megnézném, hogy egy 11-12 éves fiú, hol pasi :). Megkérdezhetem? hogy mit takar a kapcsolatotok?
2011. febr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!