Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Unom az életeme...

Mit csináljak? Unom az életemet, unok mindent!

Figyelt kérdés

14 éves leszek pár hónap múlva.. tipikus életvidám és optimista lány vagyok. imádok élni, vidám vagyok, és egyfolytában mosolygok, és minden ismerősöm elmondta legalább háromszor ezt rólam... DE

minden zeneszám hallatán ideges leszek, mert már unom...

nincs kedvem nyaralni menni mert az apukámmal és a családjával annyira unalmas, de tényleg!!! nem akarnak a vízbe menni, egyedül ugye nincs kedvem fürdeni, és hát teljesen más korosztály mint én...

az összes ételt unom..volt hogy fél-1 napig éhes voltam de nem ettem semmit mert AKÁRMILYEN kajára gondoltam hányingerem lett hogy mennyire unom..

egyik filmet sincs kedvem megnézni mert már mindegyiket láttam, és unom, pedig van vagy 300 filmem..

a gépen unok már mindent. a facebookon nem történik semmi, itt gyk-n szoktam válaszolgatni, de minden kérdést láttam már vagy százszor.

olvasni a kötelezőt olvasom, hát az elviselhető de elég unalmas (szent péter esernyője)

a barátaimmal nem tudok lenni mert az egyik nem ér rá mert egész nyáron elutazott a másik kettővel pedig év közben minden nap együtt voltunk és kifogytunk a témákból és már tartottunk szünetet is (1 hónap) de nem használt, ültünk egymás mellett csöndben..

kb órákig álltam az újságos pult előtt hogy mit olvassak. a tinimagazinokat 7 és 11 éves korom közt minden hónapban megvettem (az összeset) és már eléggé ugyanazt írják, úgyhogy az nem érdekel..metro újságot szoktam olvasni, meg vettem népszabadságot, de az nekem túl szakszavas, de azért érdekes...de az sem köt le igazán...

anyukám iszonyatosan idegesít, a hajamat tépem ha bejön a szobámba, szóval vele se akarok lenni..

a vásárlást eléggé unom, rengeteg cuccot kaptam mostanság, nincs kedcem vásárolni...


semmihez sincs kedvem!!!!!!


most elkezdtem könyvet írni, de az ihlet ritkán jön.


2011. júl. 22. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el gitározni tanulni, a zenét nem lehet megunni, mert az mindig más!
2011. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már próbáltam de rühellem a szolfézst, stb,..
2011. júl. 23. 00:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól zongorázok szolfézs nélkül. Ez nyári szünetben elég gyakori, amit most leírtál, és én is a könyvírással enyhítem. :) Az jó hobbi, de elmehetsz biciklizni. Nekem az szokott a legjobban segíteni.
2011. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és 13L.
2011. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem kedveled az anyukádat?

Szerintem menj le biciklizni, vagy görkorcsolyázni.

2011. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Nincs testvéred?
2011. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még valami: a lovaglás, röplabda, kosárlabda nem érdekelne? Hidd el, ha megpróbálsz lovagolni járni, akkor egy érző lény barátja lehetsz, meg fogod kedvelni, csak kezdd el! Ne mondd azt, hogy: "De nekem nincs kedvem"! Menj el, hidd el, kedvelni fogod!

"Evés közben jön meg az étvágy!" Ez azt jelenti, hogy ha elkezdesz valamit csinálni, közben megjöhet a kedved!

2011. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mondanék valamit: Az a baj, hogy semmit nem akarsz elkezdeni, mindig találsz valami kifogást ellene. Talán meg kéne találnod magadban a tehetséget, mihez értesz igazán. Kell, hogy legyen valami, ami érdekel. Ajánlom a természetbe való kijárást, kirándulást, közben még fotózhatsz is! Ha kérdésed van írj privit!
2011. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Népszabadság :D:D=)). Hát ne olvass olyan baromságot, mert az tel van idióta hazugságokkal.

Ajánlom, hogy olvass Puruttyát, és ott van egy csomó ötlet, hogy mit csinálhatsz. Ha azokat csinálod, 100, hogy nem fogsz unatkozni

2011. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!