Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-20 éves lányok, ti mindent...

15-20 éves lányok, ti mindent megbeszéltek anyukátokkal? 16/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel vannak olyan dolgok amiket csak vele célszerűbb megtárgyalni.
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan már 23 éves vagyok, de én mindig mindent megbeszéltem/megbeszélek édesanyámmal. Már nem is élek otthon (270 km-re költöztem), de naponta beszélünk és mindent megbeszélünk továbbra is. Volt, amit néha nehezebb volt elővezetni, vagy kicsit ciki volt róla beszélni, de végül sosem bántam meg.:)

Miért kérdezted kedves kérdező?:)

2011. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Attól függ ki milyen családból való, akit úgy neveltek hogy mindent meg lehet beszélni a szülőkkel azok nyilván megbeszélik akiket nem azok nem, én pl semmit nem beszéltem meg anyukámmal mindenre magam jöttem rá, bár utólag visszanézve azért jó lett volna ha valaki segít de ezt magamnak köszönhetem nagyrészt mert olyan voltam aki nem mert beszélgetni semmiről pedig nem lett volna gond. Az a legjobb ha anya lánya megbeszél mindent, én most 21 vagyok 17-18 éves koromig nem mertem beszélgetni de most már bármiről beszélgetek mert "felnőtt" fejjel tudom hogy csak jó tanácsokat kaphatok, meg persze rájátszik hogy anyukám fiatal még csak 37 olyan mint ha barátnő lenne.
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

én elég sok mindent megbeszélek vele,de vannak olyan dolgok amikről nem tudok vele beszélgetni.

valahogy nekem nem megy,mert ő ilyenkor inkább a barátnő szerepébe próbál bújni ami nekem valahogy nem fekszik,ha komolyabb dolgaimról beszélgetnék vele akkor jobban örülnék,ha anyukásabb lenne ilyenkor is:)

nővérem mindenről tud vele beszélni.

2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

Szia

Én sosem beszéltem meg vele magán dolgoakt, mert sosem lehetett...hiába hiszi azt h megbeszéltem vele,de ez nem igy van,mivel sosem mondtam neki olyat amiről nemis kell tudnia, mert tudom h csak probléma és balhé lenne,régen hiába krédeztem tőle valamit,mindig az volt a válasza h minek,nem kell bebeszélnem magamnak,túl korai,ne csináld ezt,ne csináld azt...szinte megfulladtam,hoyg nem tudtam vele normális hangon bármit nyugodtan megkérdezni,mint más az anyjátol,de ez még mai napig tart,mindent magamnak intézek és ha kell egy szakembertől kérek tanácsot mintsem olyanrol beszéljek vele amiből ugyis tudom h hülyének néz,vagy ilyenek,sose értett velm egyet semmiről sem,és normálisan se lehetett vele beszélni.Hiába mint anya itthon igazi tigris,védi a gyerekeit másoktol,de am meg..... 22/L

2011. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát azért van az embernek egy-két titka. De 99%-ban azért jó megbeszélni a dolgokat, a későbbi jó kapcsolat alapja. Felnőtt korban is könnyebb, jobban ismernek, jobban tudják, hogy várod a segítséget, nincs annyi vita.
2011. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én is mindent megbeszélek.
2011. okt. 25. 21:31
 8/28 anonim ***** válasza:

Én nem mindent,mondjuk úgy,hogy sok mindent.

15l

2011. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen, én ilyenkor irigykedek, egy apával más felnőni :D
2011. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 12-13 éves korom óta csak olyan semleges információkat osztok meg vele magamról, amit mindenki tud - semmi személyes, a barátaimról nem beszélek. Azóta sokkal könnyebb az életem, hiszen nem adok a kezébe semmit, amit felhozhat ellenem, ha pl. 4-est kapok, nem köthet bele a barátaimba, nem ócsárolhatja a számomra fontos embereket. Amíg igyekeztem mindent megosztani vele, innen is-onnan is visszahallottam a dolgokat, illetve mindent gátlástalanul felhasznált ellenem, ha vitatkoztunk valamin. Ez mondjuk a barátnőm édesanyjának az iskolai végzettségét jelenti a matekdolgozatom kapcsán.


16/L

2011. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!