Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vettetek eddig tanévkezdésre?

Mit vettetek eddig tanévkezdésre?

Figyelt kérdés

Vagy majd mit terveztek vásárolni?

Hányadik osztályba mentek?

Várod a sulit (miért)?


2011. júl. 23. 17:42
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
+ kérdés: Mennyit költöttetek, vagy max. mennyit fogtok?
2011. júl. 23. 17:43
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Még túl korainak tartom, kb. mindig utolsó, utolsó előtti héten vásárolunk. Leginkább 5000-7000 Ft-ot szoktam költeni, füzetek,ceruzák, egyéb kellékek. DE évközben semmit se kell vennem.
2011. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem vettünk eddig még semmit,szerintem korai lenne.Füzeteket fogunk venni,borítókat,meg a tankönyveket.Esetleg új ceruzákat,tollakat.11.osztály,szakközépiskola.Nem várom annyira,de nem is lesz rossz,ha elkezdődik.Majd idővel megunom.xD

15/L

2011. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Eddig még semmit nem vettem meg. Ami kell, nagy része megmaradt tavalyról. Tankönyvek, esetleg új toll, ceruza, meg még bejön egy új tantárgyunk azt majd megmondja a tanár, hogy mi kell hozzá. 12.es leszek, most még várom, de szerintem amikor bejön az érettségi időszak, a hátam közepére se fogom kívánni :)
2011. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

Most ? Jól vagy te, ember ? :D


Amúgy 2-3 füzetet minden tantárgyhoz, meg pár tollat. Esetleg egy fűzős mappát a tételeknek. 11.-be megyek. Az év kezdés nálam inkább arról szól, hogy pár gatyát meg pulcsit veszek a télre.


16/l

2011. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

18:02 vagyok


Amúgy nem várom, mert csalódtam azokban, akiket a barátaimnak hittem az osztályból. Nem akarok találkozni velük és ismét egyedül maradni...

2011. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Még nem vettünk semmit,majd veszünk füzeteket+borítók,íróeszközök,táska

8.-os leszek és várom a sulit!:)

Azért várom mert,nem is tudom,egyszerűen már mennék vissza!:D

2011. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%
FILA tornazsákot és hátitáskát a Tescoba...:)
2011. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Eddig vettem egy füzetet a kötelezőknek, meg majd későbbi irodalomfüzetnek, de szerintem nem azt fogom használni, vázlatnak jó. Amúgy nyolcadikba megyek, nem várom, elvagyok itthon, akit látni akarok, azzal szoktam találkozni, a többiek meg úgyse hiányoznak. :D
2011. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%

Még semmut nem vettünk meg,de általában 80ezer szokott lenni a végösszeg (tankönyvcsomag,ùj sulitáska+hozzá illő tolltartó,pénztárca,tornazsák,füzetek,tollak,stb) vagy néha több...

8.-os leszek,de nem várom a sulit.

2011. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!