Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem kezelnek egyenrangúk...

Miért nem kezelnek egyenrangúként?

Figyelt kérdés

"Elszaporodtak" felénk a plázamacskák. Sok ismerősömet szinte meg se ismerem az utcán, mert eddig nem viseltek 1 kiló vakolatot elég bénán felkenve és köldökig érő műbőrdzsekit. Ez eddig nem is zavarna túlzottan, mert elvagyok egyedül vagy barátkozom a fiúkkal. Csak mostanában kezdték a gonoszkodást...ha látnak az utcán, összesúgnak, pusmognak, ha bedugott füllel megyek, két dal között is hallom néha a nevemet. Ha nyitott ablaknál gyakorlok (gitár), bekiabálnak, hogy hagyjam abba, miért nem hallgatok én is minimalt. És ezek az apró dolgok feltorlódnak bennem és feszült vagyok. Az önbizalmamat letolták a béka popója alá. Öt barátom van ebben a világban, na meg a szüleimnek és a gitártanáromnak tudom kiönteni a lelkemet. Már azt is rámfogták, hogy leszbikus vagyok, mert szinte mindig fiúkkal és hozzám hasonló lányokkal lógok (nem zavarja őket, hogy egyik sráccal kézenfogva járok már egy ideje...). Eddig jólvan, tennék magasról rá, de nem merik a szemembe mondani, vagy Facebookon vagy mástól hallom ezeket a dolgokat. És ha hozzám is szólnak nagyon lekezelőek, mintha a barlangból jöttem volna. Mit csináljak velük? Megjegyzem, van amelyikük még a nevemet se tudja:P

13 éves lány


2011. júl. 23. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, milyen a vérmérsékleted, de én biztos, hogy visszaszólnék, visszakérdeznék szemtől szembe, mert a kis sunyi dögök olyankor marhára zavarba jönnek ám és magyarázkodnak meg egymásra mutogatnak. Sajnos ez egy ilyen világ és örülök, hogy te nem ezek közé tartozol, úgy látszik, futószalagon gyártják őket, mert felénk is ezer ilyen van. Szóljál be bátran, hidd el, hogy vissza fognak venni, az ilyenek mindig a gyengéket és a csöndeseket pécézik ki maguknak, ezért is gyávák.

Nyugodtan kiabálj vissza a nyitott ablakon, hogy a PVC kabát már kiment a divatból, vagy hogy nem rohadtok bele abba a linóleum darabba, mert a fejetek már elég szar színű. Ja bocs, az alapozó lenne? Egy a lényeg, hogy ne féljél vagy tartsál tőlük, mert ezzel csak adod alájuk a lovat, még az is be fog szólni, aki nem akar.

Ha a zenével b..tatnak, akkor meg mond meg, hogy azt a drogos zenét csak az agyhalottak hallgatják, lép kettőt jobbra, kettőt balra és néz bele a nagy semmibe. Ha annyira fikázzák a te zenédet, akkor mond meg, hogy menjenek el veled egy rock buliba és ott legyen nagy pofájuk, ott meg őket néznék ki onnan úgy, hogy elsüllyednének.

Azzal is visszavághatsz, hogy ennyire érdekes vagyok nektek, hogy mindig velem foglalkoztok? Biztos marhára unatkoznak együtt, szánalmasak. Nem kell nekik semmit bizonygatni, annál rosszabb. Higgyenek azt, amit akarnak, ölje meg őket a kíváncsiság, elég csak visszaszólni határozottan és le fognak szállni rólad.

Örülj neki, hogy nincs sok barátod, mert igaz barát nem is lehet sok. Van egy olyan mondás, hogy aki mindenkinek a barátja, az senkinek nem az. És ez annyira igaz, főleg a népszerű, mindenkit ismerek emberekre, hogy egy igaz barátjuk sincs, csak rengeteg felszínes kapcsolatuk.

Aki például a nevedet sem tudja és úgy fikáz, menj oda és mutatkozz be neki, biztos le fog esni az álla. Mosolyogva mond azt, hogy mostmár legalább tudod, hogy kit szidsz állandóan.

2011. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja bocs, és a kérdésre válaszolva, miért is nem kezelnek egyenrangúként? Azért, mert nem vagy olyan birka, mint ők. Gondolom, nem is szeretnél közéjük tartozni, örülj, hogy nem vagy ilyenekkel egyenrangú, te sokkal sokkal több vagy.

Gondold el, milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki egyforma lenne, ugyanazt szeretné, ugyanazt csinálná...

2011. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Visszaszólni nem akarok..nem vagyok olyan.
2011. júl. 23. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, azért szólnak be, csak párszor szólnál vissza, leszállnának rólad. Gyáva kis majmok. Nem kell lesüllyedni az ő szintjükre, meg nem veszekedni, csak 1-1 mondatot elejteni, ha pofáznak.
2011. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A frappáns visszamondás mindig megvan, csak hosszaban nem mondtam még semmit.
2011. júl. 23. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom az ilyen típusú emberekkel, hogyha szemtől szembe rákérdezel, hogy pl. miért mondod, vagy miért terjeszted a hátam mögött, hogy leszbikus vagyok? Különben is, miért foglalkoztat téged a szexuális hovatartozásom? Akkor ettől olyan szinten zavarba fog jönni aki ezt mondta, hogy köpni nyelni nem fog tudni.

És amiket beszólnak, mondanak, ugyanígy rákérdezni, miért mondod rám azt, hogy xy?? Nekik kell szegezni a kérdést, azonnal le fognak állni, mert ez marha kínos ám. Te ebből csak jól jöhetsz ki, hiszen te korrekt és egyenes vagy, ők meg aljas kis sunyik, akik a másikat a hátuk mögött beszélik ki.

2011. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem kezelnek egyenrangúként!


"A gazdagok rajzolnak egy kört, amiben ők állnak. Ami ezen belül van jó, ami ezen kívül az rossz. A bent lévők mindent megtesznek (mindent!), hogy a kívülállókat hozzájuk hasonló személyekké formálhassák, így beengedve őket a körbe, ami egyre nagyobb lesz."

Dr. House


HA ilyen a társaságuk, akkor jobb is, ha nem kezelnek úgy, mint a hozzájuk hasonló "izéket".

Az a jó az ilyen plázacicákban, ha megütöd őket, nem ütnek vissza. Tehát menj oda és nyugodtam formáld át valamelyik ( és a fő majmot javaslom ) arcszerkezetét.

2011. júl. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mr23 ***** válasza:
én erre egy határozott szájon vágással válaszolnék... abból mindenki ért...
2011. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne várd hogy egyenrangúként kezeljenek.. én sem várom nem is akarom. Tudod nekem is meg gondolom neked is megvan a saját kis csapatod.. engem nem lezbikusoznak hanem ribancoznak azért mert van barátom csak tudod én nem csak használom hanem szeretem is míg nekik majdnem minden héten más pasijuk van nekem már lassan fél éve ugyanaz.

Nem várok ettől a világtól sokmindent mikor 9-10 éves taknyos kölykök isznak cigiznek netalántán drogoznak.

Ne foglalkozz velük éld az életed, gitározz, legyél sokat az IGAZ barátaiddal és barátoddal mert ők ismernek téged igazán.. mondjuk az első válaszolónak az ötlete tetszik lehet hogy kipróbálom és bemutatkozok a "kedvelőimnek"


Ja és csak egy dolog amit ilyen esetekre mondani szoktam:

Amíg van aki rólam pofázik addig valamit kur*va jól csinálok..


Sok sikert az élethez és ne feledd fel a fejjel:))

14/L

2011. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

16 éves vagyok, és gáz vagy nem gáz, velem is ugyanezt csinálták a 16 éves osztálytársaim (kérdem én: ennyi idősen ennyi ész?! Pff...)

Nálam már odáig fajultak a dolgok, hogy gáncsolgattak, szó szerint a semmiért. Komolyan, nem tudták megmagyarázni miért. Én vissza merek szólni, de sose teszem, mert ilyenkor arra gondolok, hogy nekem több eszem van azoknál a tyúkoknál, és sokkal érettebb vagyok, majd megtanulják, hogy az élet nem a műkörömnél és a póthajnál kezdődik.

Te is mindig gondolj erre. Lehet nyálasan hangzik, de pont ettől a gondolkozástól leszel több náluk, és nem egyenrangú. Mert te felettük állsz! Ne gondold, hogy ez egoizmus, vagy önteltség, csak tisztában leszel vele, hogy te többet érsz az eszetleneknél. Én egyszerűen megoldottam: (több hét sírás után, pedig nem vagyok egy virágszál), bsztam hozzájuk szólni, átengedtem a fülemen a beszólásaikat, ha kigáncsoltak, visszamosolyogtam árjuk kedvesen (nem bunkón, kedvesen!!), ezzel is mutatva, hogy mennyire nem érdekelnek. Leszálltak rólam, és bár nem szóltak hozzám, én mégis jól éreztem magamat azokkal, akikkel ÉN akartam. Minden ember maga válogatja meg a barátait. Ha össze vagy zárva velük, mert mondjuk osztálytársaid, akkor járj át másik osztálybéli barátnődhöz/barátodhoz. Legyél azokkal, akikkel jól érzed magad, és a többit szrd le. Nehéz, hidd el, én jól tudom, de meg lehet csinálni! :)


Egy 16 éves lány (:

2011. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!