Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti barnázást mivel...

Mensi előtti barnázást mivel kezelnek ki az orvosok?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de azt veszem észre, hogy ezzel a problémával nem nagyon foglalkoznak a nőgyógyászok. Az enyém sem. Sőt a BMC-ben sem a foglalkoznak vele, pedig már ott tartok, hogy 2 héttel a mensim előtt kezdődik. Azt mondták ez sárgatest elégtelenség, úgyis lombikozunk (endometriózis miatt), akkor majd nem lesz ilyen. Csak ez így akkor is elég kellemetlen. Ha hozzáadjuk a rendes vérzésemet, minden ciklusban összesen 2,5 héten keresztül vérzek. Tényleg nem kell ezzel foglalkozni, bízzak a dokiban? Nem lehet, hogy ha ezt kikezelnék, természetes úton is teherbe eshetnék?
2011. szept. 12. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A BMC pedig elég jó! De ha nagyon nem bízol bennük menj el a Kaáliba,hátha ott mást mondanak!

Egyébként az endometriózisod mennyire komoly? Elég a gyógyszeres kezelés vagy műteni is kell?

2011. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az endomteriózisomat már megműtötték, elég súlyos volt, rengeteg szervi összenövést csinált, és a méhemben is endometriózisos csomók voltak. Azt mondták hiába műtötték meg, ez utólag is nehezítheti a teherbe esést, nem is jön 2 éve a baba.

A Kaáliban kezdtem, de otthagytam őket.

Tudom, hogy a BMC-sek nagyon jók, csak nem értem, hogy miért nem foglalkoznak egy ilyen problémával

2011. szept. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!