Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel kezelnek ha nincs...

Mivel kezelnek ha nincs peteérésed?

Figyelt kérdés
Ugye létezik olyan kezelés, amivel lesz PÉ-m? Vagy elképzelhető, hogy egyszer csak magától "beindul"? 6 évig szedtem fogamzásgátlót, az első mensim az abbahagyás után 37, majd 45 napra jött meg. Most mérem a hőmet, a 21. napon vagyok és úgy tűnik, hogy nem volt még Pé...Helyreállhat magától? Ha nem, helyre tudják állítani?
2011. máj. 2. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magától is helyreállhat simán. Legalábbis nálam helyreállt. Én 8 évig szedtem előtte fog.gátlót. És nekem semmilyen segítség nem kellett hogy legyen pém. Persze előtte nekem is volt egy kis gond a mensivel, de csak egyszer fordult elő, amikor is cisztám volt, de utána tökéletesen ment minden és van pém. Semmilyen gyógyszeres segítség nem kellett.
2011. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves Kerdezo,

En ugy tudom,a peteeres stimulalasara klomifen hatoanyagu gyogyszert irnak fel elso lepesben, amit a ciklus meghatarozott napjan kell szedni. Nekem is ezt irtak fel, mert nem volt peteeresem. Ebben a ciklusban hasznaltam eloszor,2 napja szedtem be az utolso adagot.Antiosztrogen hatasa van, ami azt jelenti, gatolja az osztrogen hatasait,a szervezet ugy erzekeli, nem volt eleg az osztrogen, ezert meg termel. Remelem segitettem kicsit, de a neten meg olvashatsz errol.Ja, igen es a peteeres a kura befejezese utan 5-7 nappal varhato.Kerdezd meg az orvosodat errol.

2011. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak 3 évig szedtem fogi gátlót, de nagyon megkavart. Pecsételgetek, meg összevissza jön meg, és pém sincs.

De voltam dokinál és csinált hormonpanelt, amiből kijött, hogy magas a prolaktinom és az elnyomja a pé-t. Erre kapok gyógyszert, ezzel helyre kell állnia, ha mégsem akkor pedig Closty, ami a fentebb leírt módon segítit a pé-t.

Ne aggódj, de amúgy is van megoldás mindenre :)

2011. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj a www.pco-szindroma.hu oldalra, ott csináld meg a tesztet! PCOS állhat a háttérben.
2011. máj. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kitöltöttem a tesztet, amit az utolsó válaszoló javasolt, összesen 3 igen válaszom volt, amire azt írta, hogy valószínűleg nincs PCOS-em.

Arra jutottam, hogy még egy vagy két hónapig mérem a hőmet és ezzel elmegyek a nődokihoz, hogy mi van. Februárban voltam dokinál, még hasi UH-t is csinált, azt mondta minden rendben van.

2011. máj. 3. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!