Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 14 és fél éves...

Elengednétek 14 és fél éves lányotokat Nightwish koncertre?

Figyelt kérdés
Két barátnőjével és az egyik barátnője apjával menne el. Én már azért sem vagyok oda hogy metalt hallgat, de minden áron el szeretne menni, nem kért semmi mást sem szülinapjára, sem karácsonyra... Nem fiatal ennyi idősen egy metálkoncerthez?
2011. júl. 24. 13:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és a Nightwish még nem olyan durva. De egy Slipknot vagy Cradle Of Filth koncertre ne engedd el!
2011. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%

Durva a csomagolás, de a mondanivaló csodás.

Engedd el, én voltam metál koncerten 14 évesen és élek !

2011. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
40%
Én is szivesen elmennék egy Rammstein koncertre de az csak novemberben lesz. Meg még gond az hogy nem ismerek senkit aki eljönne velem. A szüleim se szeretik a Rammsteint. :S
2011. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
83%

A Nightwish a lehető leggyengédebb metál, amit csak hallgathat :) Én nagyon érzékeny lelkületű ember vagyok, de ez az egyik kedvenc együttesem. Van mondanivalójuk, a zene igényes, a koncertjeik nem durvák. Mivel felnőtt kísérő is megy, simán elengedném (sőt, ha akarná, vele mennék). Nem kisiskolás már a lányod, nem durva koncertre megy, ráadásul felnőttel. Nincs probléma :)

20/L

2011. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el nyugodtan, főként, ha felnőtt is van velük. Én is nagyon szeretem a Nigtwish-t, 40 éves nő létemre időnként elég nagy hangerőn szoktam hallgatni a munkahelyemen. Százszor inkább, mint mondjuk fluor tomi vagy sp! Egyébként a Cradle Of Filth is irtó jó zene.
2011. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy a barátnője apukája is velük menne simán.Talán még úgy is ha csak hármasban mennének,de akkor csak úgy,hogy valaki vinné meg hozná is őket.

Egy kicsivel fiatalabb vagyok a lányodnál,de én Children of Bodom koncerten voltam most áprilisban,a COB meg azért jóval durvább a Nightwishnál.

13,5/l

2011. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még egy kérdés:Itt Mo-n lesz a koncert valamikor?
2011. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%

13:40 vagyok (a második). Nem azért, de mi benne a durva? Egy zenét hogy lehet durvának találni? Csak annyi, hogy más a ritmus,-és dallamvilága és másképp énekelnek benne. Ilyen alapon a technot is lehetne brutálisnak tartani, mert milyen már, hogy csak egy gép "zenél"...

Ergo nem durvább a többi műfajnál, csak MÁS a hangzása. Egyébként én a helyedben örülnék, hogy nem a lisztgyerek számait hallgatja. Saját példa; rockon és metalon nőttem fel (apu mindig azt hallgatta/hallgattatta velem) és nem érzem hátrányát, sőt.

2011. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
76%
off: HOL lesz Nightwish koncert? :O
2011. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
Én is ennyi vagyok, és 12 éves korom óta járok koncertekre.Mindig van 18 éven felüli aki kisér,de a tömegbe tombolni egyedül megyek,koncert elején elválok a haverokkal,csak az van megbeszélve mikor és hol találkozunk a koncert végén.Mert ugye azzal van csak gondjuk a szüleimnek hogy hogy jutok haza,nem a felügyelettel.Iron Maiden,Metallica,Kárpátia,Tcs,Nightwish, nálam is minden játszik.Szerintem jól fog szórakozni,főleg ha megy egy apuka is.Mármint az ügyelésre célzok,szval bitonságosan lesz a szórakozás.
2011. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!