Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 14 és fél éves...

Elengednétek 14 és fél éves lányotokat Nightwish koncertre?

Figyelt kérdés
Két barátnőjével és az egyik barátnője apjával menne el. Én már azért sem vagyok oda hogy metalt hallgat, de minden áron el szeretne menni, nem kért semmi mást sem szülinapjára, sem karácsonyra... Nem fiatal ennyi idősen egy metálkoncerthez?
2011. júl. 24. 13:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
56%

A Nightwish mióta metál már bocs.


Sztem jó banda, és inkább ezek, mint a drogos szittyós szinpadról lebukdácsoló niggák...

2011. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, a Ngihtwish metál... -.-" Szimfonikus metál pontosabban...
2011. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én 16 leszek, és bámily furcsa barátnőmmel és Anyukámmal fogok elmenni a Nightwishre, (ami a Papp Lászlóban lesz máj.19-en) mert anyum is szereti. És élni fogunk utána is. :D
2011. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
elírtam, mert április 29-én lesz, bocsi. :)
2011. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Igen, április 29-n lesz a koncert, jól írtad/írtátok... És végülis menni fog a lány... Kicsit utánanéztem, és nem tűnik annyira brutálnak, szóval mehet... És én is egészen megszerettem. Még pólókat is vettünk.:)


És igen, ő azt mondta hogy metál, "már bocs..."


:)

2011. nov. 21. 17:17
 36/37 anonim válasza:
100%
a Nightwish az egyik legjobb banda a világon. nagyon jó zene, gyönyörű szövegekkel párosítva. Tuomas Holopainen egy zseni szövegírásilag. 42 évesen én is nagy rajongójuk vagyok. és nagyon sajnálom, hogy olyan átkozottul messze lakok pesttől, hogy nem tudok elmenni az áprilisi koncertre. :'(
2012. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szimfonikus metál
2012. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!