Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm emiatt megsértődött és nem beszél velem?

Figyelt kérdés

A nyár elején jelentkeztünk egy angol tanfolyamra mind a ketten,közös csoportba,ami most kezdődött,egy hete

De amikor oda mentünk mindkettőnkkel beszélgetett egy nő angolul és engem feltett a felnőtt csoportba,mert én oda jobban illek,mint ahova jelentkeztem.A barátnőmet viszont nem tette át,így most külön csoportban vagyunk.Én beilleszkedtem,semmi gond nincs,de Ő nem beszél azóta velem,nem is köszön.Én nem azért kerültem fel a felnőtt csoportba,mert szerencsém volt,hanem mert több éve külön tanárhoz járok és keményen megtanultam az angolt.Mondtam neki,hogy nem én akartam átmenni,de nem hiszi el...És ráadásul a suliból az egyik angol tanár is a csoportomban van és folyton figyel és kijavít jó hangosan,ha valamit rosszul mondok.

Én vissza szeretnék menni abba a csoportba,ahová eredetileg jelentkeztem,de anya azt mondja,hogy az nekem nem lenne tanulás,csak ülnék ott.....

Nem tudom,hogy mit tegyek.Nem a legjobb barátnőm a csajszi,de azért nagyon jóban vagyunk/voltunk.

Mit tegyek?

Köszönöm!


13L


2011. júl. 24. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És az a gond,hogy Ő olyan típusú lány,hogyha nem Ő a legjobb,akkor mindenki pusztuljon a környezetéből...
2011. júl. 24. 19:04
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szép kis csaj lehet. próbálj vele beszélni, ha nem megy ne könyörögj, az a fajta lehet akinek hosszasan kell udvarolni. ezt az örömöt ne add meg. igaza van anyukádnak nem azért tanultál keményen, hogy most leeressz egy nem is olyan nagy "barátnő" miatt. a csoportodban lévő tanárra meg ne haragudj ha kijavít, ő ehhez szokott. abból is tanulsz. élvezd, hogy fejlődhetsz és ne törődj senkivel
2011. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a tanár eleve utál,mert egyszer(csak jó szándékból) kijavítottam a suliban,amikor a "Mississippit" úgy írta le,hogy "Misisippi". Azóta pikkel rám,ott köt belém,ahol csak tud...
2011. júl. 24. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Na az ilyen mint a barátnőd nem fogják semmire sem vinni az életben! Ha meg ilyen kiállhatatlan akkor miért a barátod.

Az ilyennek nem kéne a "barátsága"

2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem ne törödj a barátnőddel. vagyis ha a csajszi nem érti meg h az h te más csoportba kerültél az nem a te hibád akkor nincs mit tegyél.és ha nem a legjobb barátnőd akkor szerintem hagyd a francba.meg amúgy is ha egy kicsit is jó barátnő lenne akkor nem megharagudna rád hanem kifejezetten örülne annak h te egy jó csoportba kerültél be. szóval szerintem ne stresszeld magad ezen mert ha a barátnőd téged magasról leszar akkor te miért nyald ki a seggét?:Dmeg a tanárral se törödj ő csak azért szivat mert megaláztad az osztály elött xD

13/L

2011. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tojd le a tanárt, nem árthat neked ilyen miatt, ha meg élvezi hogy szivathat észre se vedd majd abbahagyja. vagy a drasztikusabb megoldás, hogy amikor beszól akkor mindenki előtt megkérdezném, --hogy még nem tette magát túl a Mississippi-s dolgon?-- és akkor majd ha a többiek megkérdezik, hogy mi volt ez? akkor majd égjen csak a feje.
2011. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a csajjal,legalábbis én nem tenném.aki ilyenen megsértődik az nem barátnő.osztályomban is van egy csaj akivel még elsőben barátnők voltunk de most már azért utál,mert én az osztály éltanulói közé tartozok a kitűnőmmel.ő is kitűnő de ha valami olyan van akkor a tanárok inkább engem kérnek meg hogy segítsek.szóval egy ilyenért utált meg pedig én sosem nagyképűsködtem stb.

de hát kölcsönkenyér visszajár.ha tudjuk akkor kerüljük egymás társaságát.

13/L

2011. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!