Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam? A...

Tényleg bunkó voltam? A barátnőm megsértődött rám, mert elmondtam a véleményem a pasijáról.

Figyelt kérdés

A barátnőmnek új barátja van, tegnap jöttek. Nekem soha nem volt szimpi a srác, mert bunkó, nagyképű, mindenkinek beszólogat azt hiszi tökéletes.

Az unokatesómmal focizik és tőle is megkérdeztem, hogy milyen ember. Az uncsitesóm azt mondta, hogy egy szemét alak mindenkit csak kihasznál, az az életcélja, hogy minél több lányt ágyba vigyen és ezzel henceg az öltözőbe és azt is mondta, hogy a következő csaj a barátnőm lesz. Én ezeket elmondtam a barátnőmnek, de ő megsértődött rám, mert úgy alkotok véleményt róla, hogy nem is ismerem meg össze-vissza hazudozok az unokatesómmal együtt.

Aggódom érte, mert nem ezt érdemli. Mit tegyek, hogy a megértse, hogy csak neki akarok jót?

18/L


2011. máj. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Semmit,majd felszáll a rózsaszín köd és rájön magától.
2011. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert buta. Igazán tudhatná, hogy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.
2011. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem voltál az.Ő nem lát,vagy őt vakítja el a szerelem,és te csak jót akartál,ami egy igazi,jó barátnőhöz illik:D Bárcsak nekem is ilyen barátnőm lenne:) Biztosan hinnék neki.Szerintem próbáld meg neki elmagyarázni,hogy te csak jót akarsz neki és hallgasson legalább meg,ha bizonyítékot is szereztél már akkor pláne.Ha utána sem hisz neked,akkor rá kell hagyni,majd megbánja és jobban fog becsülni.Máskor már nem lesz ilyen ha koppan:)
2011. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szóltál neki hogy milyen a pasija, ezen kívül nem sokat tehetsz, max annyit hogy barátnőd tudta nélkül megingathatatlan bizonyítékokat gyűjtesz a pasija ellen (az nyilvánvalóan nem bizonyíték barátnőd számára hogy "XY is megmondta róla") amiket majd egyszerre megmutatsz. Majd akkor tudsz neki segíteni ha számára is világossá vált milyen a srác, akkor majd mellette állhatsz (iszonyatosan nehéz időszak lesz az neki).
2011. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hagyd, nem fogja megérteni, bármennyire akarsz is jót, mert úgyis mindenki csak a saját "kárán" tanul...
2011. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Te már megtetted, amivel tartoztál neki: figyelmeztetted. Innentől az ő dolga.
2011. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
ne szólj bele, te örülnél ha valaki leszólná azt az embert akit kedvelsz? Majd észreveszi ha igaz, vagy nem, de még ha a barátja is vagy támogasd ne szívasd.
2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Rendes tőled, hogy figyelmeztetted, de unokatesódat kár volt elárulni. Ugye tudod, mi lesz a téma az öltözőben?
2011. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor reménykedek, hogy megjön az esze. Az unokatesómat megkérdeztem, hogy elmondhatom e a barátnőmnek, hogy tőle származnak az információim. Azt mondta nyugodtan, mert úgyis mindenki utálja a srácot, csak nem veszi észre és talán majd leesik neki, hogy nem is olyan menő.
2011. máj. 21. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem barátként még kötelességed is szólni, hogy nem megfelelő embert választott maga mellé! Egyszer én is jól beleválasztottam, évekig együtt voltam valakivel, és nem tudtam, hogy megcsal. Csak később, amikor már szakítottunk derült ki, hogy a legjobb barátnőm mindenről tudott... Azt mondta azért nem akart szólni, mert félt, azt hiszem majd, hogy csak be akar kavarni.... Hát, bárcsak szólt volna!!!
2011. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!