Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legkedvesebb barátnőm anyja...

A legkedvesebb barátnőm anyja soha el nem menne hozzájuk, mert megsértődött. De azt követeli, hogy a férje vigye el hozzájuk a kisgyereküket. Mit tanácsolnátok neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Követeli? Aha. Hát csak követelje.
2009. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy a barátnőd valójában jól járt, ha az anyósa ilyen egoista és nem látogatja többé. Én nem vinném el hozzájuk. Mi lehet az a probléma, amit nem lehet megoldani?
2009. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyanyám egyszer megsértődött, fél évig nem beszélt velem, aztán ő jött. Ne reagáljon semmire, én is így tettem, használt. Ha akar valamit, és nem neki volt igaza, akkor ő lépjen.


(nem tudom, mi a szitu, ha mégis neki volt igaza, akkor a barátnőd is gondolja át a dolgot, és próbálják megbeszélni, csak zárójelesen, mert tényleg nem tudom, mi a szitu, és nem tudom, melyik oldalnak van igaza)

2009. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálam ezzel a követeléssel olajat öntött a tűzre anyósom!Még jobban berágtam rá!!Az én gyerekem felett neki nincsen jogai,láthatásra van 2 hetente 30 percre de sokkalom azt is.Törvény elő írja sajna.Én hagyom,de ha próbálkozik,hogy maradjon még pici akkor büntettem,és utána láthatás megvonás!Ehhez is van jogom!Velem rossz lóra tettet a drága boszorka!!
2009. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
20:08 - nem az anyósa, hanem az anyja a lánynak, legalábbis a kérdés szerint
2009. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind egy anyja vagy az anyósa ugyan az a szítú
2009. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mondjuk ha az anyád vagy az anyósod, annyiban nem mindegy, hogy egy anyától rosszabbul esik, mint egy anyóstól.
2009. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az anyja - még rosszabb. A testvérét is kitagadta egyszer, amikor gyermeke született - felnőttként.
2009. máj. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!