Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én vagyok ilyen nyomorult...

Csak én vagyok ilyen nyomorult, hogy egy barátom sincs?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Mindig is ilyen magányos farkas voltam, kisgyerek koromban állandóan a felnőttek között voltam, és nem "tanultam meg", hogyan kell barátkozni. Egész nyáron csak itthon ülök, mert nincs kivel elmennem sétálni, fagyizni, mászkálni, stb. Van 1-2 netes "barátom", de velük is csak alkalmanként beszélek, nyilván nincsenek otthon mindig, meg nem akarok rájuk akaszkodni. Suliban is csak egyetlen egy barátnőm van, suliba jól elvagyunk, de ennyi, az iskola falain kívül már nem állja meg a helyét a kapcsolatunk. Ja és, hogy még jobb legyen a történetem: a lányokkal nem is jövök ki jól, az a néhány netes ismerősöm is mind fiú. Kezdek itthon besavanyodni. Egyedül meg nem olyan bárhová is menni. Hülyének néznének, hogy mit mászkálok magamban.

14/L


2011. júl. 25. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hol laksz?:)
2011. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Borsod megye.
2011. júl. 25. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem az a kérdés, hogy más is nyomorult-e ,hanem az ,hogy mit tudsz az ellen tenni , hogy ne legyél nyomorult. Inkább ezen gondolkozz,és ne az önsajnálaton. Ha nem mész egyedül sehová, nem fogsz új emberekkel ismerkedni, lehetőséget sem adsz magadnak , hogy kitörj. Ha tényleg egy olyan ember sincs akivel el tudnál menni valahova, akkor menj egyedül ,nincs ezen semmi szégyelnivaló. Nem tudom , hogy Borsodban hogy van ,de én ha új emberekkel akarok ismerkedni kimegyek egy koncertre, fesztiválra, vagy valami olyan helyre ahol sok a fiatal ( Budapesten nyáron például a fiatalok fele a Deák téren lóg). Ha nem vagy ilyen közvetlen akkor legyenek "netes barátaid" ,de akkor találkozz is velük.
2011. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van...

Én is fiúkkal jövök ki inkább. Sulis barátaim vannak (kb 3), de ennyi. Nyáron csak 1-el beszéltem közülük..


Az egész nyaram annyiból áll, hogy megyek 2-3x koncertre pár osztálytársammal, meg 1-2x inni.

2011. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Bizony,nem vagy egyedül... én is így érzem magam, hasonló helyzetben. De itthon is egész jól elvagyok már, mondhatni "megszoktam",meg néha el is megyek ide-oda (általában azt is egyedül), de azért jól esne komolyabban kimozdulni és sokszor nagyon rossz hogy magányos vagyok...
2011. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondd hogy miskolcon a berekalján laksz. Nekem meg minden ismerősöm elment valahova: 2 hétre az apjához, elköltöztek és nem érnek rá, táborba vannak, sose elérhetőek mert a városrba vannak stb.
2011. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De 2 szerdán vagy holnap jön haza, és 1 pedig pénteken vagy csütörtökön.
2011. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem a Berekalján. :)
2011. júl. 25. 15:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is így érzem :S :D De mivel engem az egész osztályom utál ezért rettegek a szeptembertől és attól hogy a cicababák mit fognak velem művelni :S
2011. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ha nem mész egyedül sehová, nem fogsz új emberekkel ismerkedni, lehetőséget sem adsz magadnak , hogy kitörj."


Ha ilyen egyszerű lenne...

A barátok nem úgy jönnek,hogy kimegyek az utcára és akivel beszélgetek rögtön a barátom is lesz. -.-"


Amúgy én is így vagyok ezzel csak én 16 vagyok és fiú. :)

Mondjuk van néhány ember még a volt osztályból akivel szoktunk alkalmanként dumálni, de nem nevezhető barátnak.


Szerintem a legjobb ha ebbe beletörődsz, mást szerintem úgy se tudsz tenni... :)

2011. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!