Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy 13 éves kisfiúnak, akit még nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nagyon régen nem látott ismerősökhöz megyünk. A kisfiúk 13 éves. A szülőknek viszek italt, édességet, de a kisfiúnak is szeretnék valamit, aminek tényleg örülne. Mit tanácsoltok? Előre is köszi a válaszokat!
2009. ápr. 6. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Árban nem tudom,hogy kb.mennyiért gondoltad,de aminek egy 13 éves kamasz fiú örül az egy számítógépes játék vagy valami izgalmas társasjáték vagy valami ilyesmi.(Nekem egy 9 éves fiam van,de ő ezeknek mind örül)

2009. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg kérdezd meg a szülőket,hogy mi a hobbija mik a kedvencei,vagy esetleg van-e valami aminek konkrétan örülne.Így könnyebb a választás,és az ár már csak rajtad múlik...
2009. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szülőket kérdezd meg szeintem. ruhaneműt + társasjátékot NEM ajánlom valami akciójáték számítógépre annak biztos örülne

ha úgymond értelmesebb akkor lehet neki MMORPG-t is venni

esetleg autós ez mind olyan fiús játék (14 éves Fiú)

2009. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok ez mind csak a számítógépes játék de új focilabdának biztos örülne vagy valami ilyesmire ha szokott focizni vagy sportolni
2009. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!