Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miről beszélgessek vele?...

Miről beszélgessek vele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki mondta h vegyem fel msnre. Beszélgettünk egy kicsit de elég uncsi volt. De nekem nagyon szimpatikus..Csak kár hogy nem egy városba lakunk hanem elég messze egymástól.. De ez most nem annyira fontos (csak azért írtam h ne írjátok h hívjam el valahova v valami) na és tudnátok témákat írni minnél többet hogy miről tudnánk beszélgetni?? Mert én még szeretnék vele.. De ha nem tudok jó témákat akkor a mai beszélgetésünk volt az első és utolsó. =//

14/L és ő is 14


2011. júl. 31. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Autó,motor,foci,párkapcsolatok,felnőttek,problémák,jövő..:D
2011. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az amit az 1. válaszoló leírt:D KErtessetek közös pontokat:)
2011. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy pl ne azt kérdezd tőle hogy szokta-e nézni a F1-et :D hanem hogy szerinted ki nyeri a következő futamot meg mit gondolsz pl Hamiltonról... na érted ne olyan kérdést tegyél fel neki amire egy igen/nem-el 1-2 szóval lehet válaszolni hanem amire 1-2 vagy több mondatos a válasz.
2011. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg olyanokról beszélgessetek, ami valószínűleg mindkettőtöket érdekli. Mert oké, őt valószínűleg érdekli a Froma-1 meg a foci, de téged nem feltétlenül. Ha téged is érdekelnek ezek a dolgok, akkor mehetnek ezek is.

De ami "semlegesebb", pl. zene, filmek, könyvek, sportok (oké, a foci, meg az F1 is sport, de úgy kérdezz, hogy téged is érdekeljen: "mi a kedvenc sportod?", "sportolsz valamit?", "F1-et szereted?" stb.).

2011. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. De hosszabban csak olyan dolgokról tudtok beszélni, ami mind2-töket érdekli. Mert pl. ha te nem nézel Forma1-t akkor nehezen tudsz róla hosszan beszélnixD Amúgy jó dolog az F1:D
2011. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nos ezt nem lehet biztosra írni mert mindenkinek más az érdeklődési világa, és kérdezgesd tőle h mit szeret vagy h h telt a napja és ha már tudod h van valami ami közös bennetek akkor úgyis megtaláljátok a közös hangot...De ha mégis kimerítenétek azt a témát akkor kérdezz tőle olyanokat, h mit tudom én láttad az xy filmet nekem nagyon tetszett és neked....én szeretem a vígjátékokat..
2011. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a F1 az a sport amit még a legtöbb nő is néz:D

A foci is,mert tele van kigyúrt csávóval.:'D

Kérdezgesd miket szeret,biztos lesz valami közös és lám meg van a téma:D

2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezeket tudom róla hogy mit sportol,mit csinál szabad idejében,zene,filmek,könyvek. Mert olyan olyan oldalról vettük fel egymást ahova mind ezek ki vannak írva :|

Szóval valami más kéne :\\

2011. aug. 3. 01:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy tudod róla, attól még megkérdezheted...

Amúgy mondhatod neki azt is pl, hogy "látom szeretem az XY zenekart"...

2011. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!