Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miről beszélgessek vele? =)...

Miről beszélgessek vele? =) Nem akarom untatni.

Figyelt kérdés

Tetszik egy 17-éves srác, régen találkoztam vele mert "elköltözött" és így messze van , de felvettem MSN-re és ott szoktam vele beszélgetni.

Én csak 14 éves vagyok és tudom hogy semmi esélyem nincs nála ezért csak hülyülni akarok vele és nem mondom el neki hogy tetszik!

Régen egy rokonom által ismertem meg, nagyon aranyos, de nem tudom mit írjak neki.....

Miről szeretnek beszélgetni?

Segítsetek!=)

Jah és lány vagyok persze:P


2010. jún. 17. 09:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%

Szia,mizu?


a világ legegyszerűbb kérdése, de ezzel mégis el lehet indítani 1 akóár éjszakába nyúló msn beszélgetést^^:D

2010. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Köszi általában ezzel kezdem de nem nagyon szokott visszakérdezgetni és úgyis csak azt írja hogy semmi kül........utána mit kérdezzek vagy írjak?
2010. jún. 17. 10:21
 3/50 anonim ***** válasza:
88%

Milyen napod van/volt?

Mit csináltál ma?

Hogy telik a nyarad? (ezt majd kicsit később)

Mik a terveid a nyárra?

2010. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Köszi ezekkel talán el leszünk egy ideig de azért szeretnék még sok ezernyi kérdést!=)

Lehet kicsit érdekesebb is a kérdés vagy valami téma ilyesmi...

Egyébként szereti a focit, a Call of Duty-t , de én egyikről s tudok semmit XD

2010. jún. 17. 11:01
 5/50 anonim ***** válasza:
94%

-Szia.

Hello

-Mizu?gondolom semmi :)

hogy találtad ki?

-Hát nem volt túl nehéz,mindenki ezt írja..xD


Na komolyan:,am ezzel az a baj,hogy nem tudom mit ír vissza,de írok párbeszédet meg pár témát:

-Szia

Hello

-Mizu?

Semmi kül.

-Hát az nem vlami sok.na és mi jót csináltál ma?:D

Leírja,hogy pl.(1) focizott vagy (2)semmi unalom

-(1) na az jó,és ki nyert?vagy nem versenyre ment?

(2) háténis unatkozom,gondolkodom mit csináljak ma,lehet nézzek egy filmet-nem tudsz valami jó filmet?

(1) de tudok asd (2)nem-nem nagyon tudok

-(1) és miről szól?jó film? (2) na akkor pill mindj keresek egyet

(1) erről szól.leírja

(2)ok.

- (1) na ez tök jó film lehet akkor este megis nézzem

(2) na ittis vagyok

Okés,szerintem nézd meg

(2) na találtál valamit??


Na remélem érted,ami előtt van - az vagy te ami előtt nincs kötőjel az meg a fiú.

Szóval anyi mindent kilehet hozzni mindenből.


Csak azt kérdezed emg,hogy:

-Mit ettél ma?

Már abból lehet egy nagycsomó téma,hogy te azt nem szereted ,mert amiko Horvátba voltatok nem ízlet ő meg mondja,hogy teis voltál horvátba?énis voltam.

Érted?xD

Na elég nehéz így leírni,szólj ha valami nem érthető meg még írjak.


14L

2010. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

11:22 =)

Jók a tippeid XD majd megkérdezem.

Amúgy írhatsz még ieneket örülök neki....

Jah és hogy ne legyen nehéz párbeszédet írni a válasz általában oké,nincs,nem,jah,jó,semmi és mindenhez ír egy ilyet: :D de olyan is van hogy csak ezt írja: :D

de van hogy tudok neki olyat írni hogy kelljen többszavasat válaszolnia azaz törekszem erre de nem mindig jön be:)

Köszi a segítséget, nem bánnám ha tleírnád az oldalakat ha van időd szívesen fogadom:)

2010. jún. 17. 11:29
 7/50 A kérdező kommentje:
jah és általában én írok először:)
2010. jún. 17. 11:31
 8/50 anonim ***** válasza:
85%

11:22 =)

Jók a tippeid XD majd megkérdezem.

Amúgy írhatsz még ieneket örülök neki....

Jah és hogy ne legyen nehéz párbeszédet írni a válasz általában oké,nincs,nem,jah,jó,semmi és mindenhez ír egy ilyet: :D de olyan is van hogy csak ezt írja: :D


Hát nem valami bőbeszédű legény :D

Épp azért kérdezz olyat,hogy milyen volt a napja?vagy ,hogy mit csinált és leírja ha azt mondja,hogy semmi,te abból is kifogsz tudni valami,mint pl én se csináltam semmit és már kezdek unatkozni és akkor itt jöhet mondjuk a film nézés.


Megkérdezheted,hogy milyen lányok jönnek be nekik,szereti-e ha egy lány sminkeli magát meg hasonló.


Kérdezd meg,hogy mit tervezz mit fog csinálni a nyáron?

Megy-e nyaralni ha igen akkor hova megy?

És akkor itt is 1000+1 téma fog kialakulni.


Az a lényeg,hogy ne izgulj,csak lazán.xD

Esetleg küldhetsz neki 1-2 vicces képet !de tényleg vicces legyen vagy valami jókis viccet is írhatsz neki ,hogy találja ki meg őis írhat vicceket.

Sok Sikert,majd írd meg,hogy megjött e a szókincse :D

Megint a 14L

de van hogy tudok neki olyat írni hogy kelljen többszavasat válaszolnia azaz törekszem erre de nem mindig jön be:)

Köszi a segítséget, nem bánnám ha tleírnád az oldalakat ha van időd szívesen fogadom:)

2010. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%
Szia, én egy tízessel idősebb vagyok nálad, bocsi, hogy ide belekontárkodok, de csak egy jó tanács/észrevétel, ha megengeded. Rengeteget beszélgettem így neten keresztül fiúkkal, és a tapasztalat az, akit érdeklek, az szinte mindig rámír, nagyon ritkán van, hogy nekem kellene ráírni, ezen azért gondolkodj el, nem kellene mindig neked kezdeményezni. Az meg, hogy nem kérdez vissza elég udvariatlan, gondold ezt át, érdemes-e erőltetni azt a beszélgetést, ahol ő még kvázi haverként sem érdeklődik utánad?
2010. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Hát igen nem egy bőbeszédű, de szeret bulizni (asszem) stb...... nem nagyon tok vicceket de majd kitalálok vmit:)
2010. jún. 17. 11:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!