Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-18 évesekti el tudtok...

14-18 évesekti el tudtok beszélgetni nálatok 20-30-40 évvel idősebb emberekkel? Például szüleitek barátaival.15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 23:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésre: igen, eltudok.


1-2 válaszra: Annyira bírom, amikor ha valaki azt mondja, hogy érettebb az átlagnál egyből jön a duma, hogy jajj aki ezt mondja mindig sokkal éretlenebb, meg majd rájössz stb. Nekem például az ismerőseim, barátaim, rokonaim közül mindenkitől azt hallom, hogy mennyivel érettebb vagyok a korosztályomnál, édesanyám azt mondogatja, hogy legyek már egy kicsit én is gyerek. Lehet lehurrogni, meg minden, de nem kéne egyből ítélkezni. Persze, én is ismerek olyat, aki azt állítja, hogy érettebb az átlagnál, aztán kb. az évfolyam leggyerekesebb tagja, de nem mindenki ilyen. :)


16/L

2011. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl. természetes dolog

rengeteg olyan ismerősöm van aki ilyen 20-30-40 évvel idősebbek nálam és tök jol eltudok velük beszélgetni

néha még jobban el is tudok velük mint néhány korombelivel

2011. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkivel, de általában igen. Pl. a gitártanárnőm 44 éves és szinte mindent elmondok neki. Sokáig gondolkoztam, hogy kialakulhat e barátság felnőtt és gyerek között. Ő azt mondta, hogy barátként tekint rám és én is rá. Nagyon szeretem. Anyuékkal is tudok beszélgetni, de az ugye más, főleg ebben a korban. 15L
2011. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is sokkal jobban,mint a korombeliekkel.:-$

16/L

2011. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
64%

10:50: nem lehurrogni akarlak, de nálam is mondták, hogy jaj de érett vagy, jaj de ilyen fasza vagy, jaj de olyan fasza vagy, mégsem mondom magamról, hogy érettebb vagyok a korombelieknél (kivéve egy időszakot), mert nem így van és pont. Attól, hogy írok zeneszöveget, vagy nem tudom, attól nem leszek érettebb. Az egyik ismerősöm (egy idegesítő kiközösített, de ostoba) is azt mondja, hogy ő 100x érettebb a korosztályánál, de látszik rajta, hogy egy idióta értelmi fogyatékos. A döntéseimen is lehet látni, hogy nem vagyok érettebb, téged nem ismerlek, tehát a rólad nem tudok véleményt alkotni.


Ui.: Hogy ezt beírtam, ezen is látszik hogy egyáltalán nem vagyok érett.

2011. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
mindig is jobban elbeszélgettem az idősekkel/öregekkel mint a korombeliekkel.
2011. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Én bárkivel el tudok beszélgetni sajnos ha kinyitom a szám nincs meg állás csak beszélek,beszélek,beszélek.....

Ez egy nagyon rossz szokásom...szerintem érzik rajtam az emberek és még a buszmegállóban is képes vagyok csak úgy trécselni valakivel ha meg kérdez valamit, bármilyen korosztályban 18/L

2011. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább hallgatok :D

14/l

2011. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Én 14-18 évesen a többi 14-18 évesen kívül bárkivel el tudtam beszélgetni, és erre 10 év múlva is így emlékszem. Simán el lehet hinni a többi tininek is, hogy van köztük érettebb a koránál. (Na persze az is lehet, hogy azok a felnőttek voltak éretlenebbek, ahogy az itt megszólaló pedómaci kedvencei is bizonyítják.)
2011. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
én a legtöbb felnőttel megtalálom a közös hangot szerencsére:D 14/L
2011. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!