Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem tudok beszélgetni?...

Miért nem tudok beszélgetni? Emberekkel miért érzem magam kellemetlenül? és miért vagyok nagyon féltékeny nagyon zavar!

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert önbizalomhiányod van. Nme hiszel abban eléggé, vagy egyáltalán nem, hogy elég szórakoztató társaság vagy. Félsz a negativ visszajelzésektől,görcsölsz, ezért inkább óvatoskodsz, zavarban vagy.


"Szánalmasnak láttam magam. Nem bajba jutottnak, aki képtelen önmagán segíteni, hanem egy sajnálatra méltó teremtésnek, aki tudna segíteni, aki jó is lehetne, ha hinne önmagában. Aki annyi korlátot állított fel önmagával szemben, hogy végül inkább belehal, semmint elismerje, hogy igenis többre képes. Hogy szükség van rá."

Rachel Caine

2011. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen így érzem és mindig ha társaságban vagyok akkor inkább csak hallgatom a többieket ,nem merek megszólalni és félek hogy hozzám szólnak mert elvörösödöm ezt hogy tudnám legyőzni lécci segítsetek nagyon rossz így élni!!
2011. szept. 26. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!