Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szedjem rá anyámat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem rá anyámat hogy irasson fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

egyszer már szóba hoztam a témát de newett komolyan.. és olyan ciki erről csevegni vele..örülnék pár hasznos tanácsnak :)

15/L


2011. júl. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell az neked ilyen fiatalon?
2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy fiatal vagyok,de dolgoznak a hormonok es nembirok magammal ://
2011. júl. 1. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne anyádat füzd meg,ha a hormonjaid már beindultak,akkor vedd a bátorságot és sétálj el egy méhészhez.A doktorbácsi nem fogja meg kérdezni hogy anyukád tud-e a tervedről,és esetleg mást is tudna ajánlani.
2011. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Említsd meg neki, hogy ha nem akar a lánya mellett egy unokát is etetni, akkor sürgősen írassa ki, vagy segítsen a névválasztásban, és a gyerekszoba berendezésében.
2011. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi idősnek egy normális, felelősségteljes orvos nem ír fel fogamzásgátlót, még hormonproblémák kezelésére sem. Megpróbálkozhatsz orvosnál, de aki felírja, az az életedet veszélyezteti vele. Mellesleg miért nem használsz óvszert, ha ennyire szexelni akarsz már ilyen fiatalon? A fogamzásgátló nem egy fejlődésben levő szervezetnek való, márpedig a tied az.
2011. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem több barátnőmnek is irtak ennyi idősen,1 év körül voltak együtt a barátaikkal akkor. szerintem menj el orvoshoz,csak jobban tudja mint itt az okosok. anyukád meg be fogja látni egy idő után hogy jobb így mint egy unokával
2011. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha dolgoznak a hormonok, használj KOTONT. Nem csak tabi létezik a világon.

1. Ilyen korban a tabletta iszonyatosan káros, egy -épeszű doki, akinek vmit is számít a páciense egészsége, az nem írja fel.

2. Nem anyádnak kell felíratni, hanem neked. Ugyanis te szednéd be, téged kellene megvizsgálnia az orvosnak.

De mint mondtam, ha nem akarod szétcseszni a szervezeted, akkor ilyen fiatalon ne szedd.

2011. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azoknak a válaszolóknak akik szerint mondja az anyjának, hogy vagy irat fel gyógyszert vagy jön az unoka gratulálok. Remélem a kérdező értelmesebb és nem akarja se a saját se más életét el......

Sehogy nem fogod tudni rászedni. Valószínüleg az orvost sem. 15 éves vagy. Fejlődik a szervezeted még 21 éves korodig kb. Értem, hogy a mozgolódnak a hormonjaid... Nem irtad még amúgy, hogy : óvszerrel mi a helyzet? Pettinggel mi a helyzet? Szerelemmel, tisztelettel, megbecsüléssel mi a helyzet? Persze ha dugásra vágysz akkor nem kérdeztem semmit. Jó hogy noname netes oldalon kérsz anyukádhoz tanácsot. Nem te ismered őt?

2011. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

,, hogy szedjem rá anyámat?"


Na most 1. mit érsz azzal h vele feliratod? A te vérvételed és eredményeid kellenek ami alapján felírják a megfelelő gyógyszert. Ha olyat használsz amit kölcsönkérsz v mittomén hogy gondoltad, legjobb esetbe kapsz egy jó kis agyvérzést.


És ne legyen ciki erről beszélgetni, normálisan ülj le vele beszélgetni, azt lássa, hogy a védelemre gondolsz és nem csak arra, hogy minnél többet lehessen szexelni. Nem a káros mellékhatások miatt nem ajánlott ennyi idősen, hanem mert az orvosos is tudják, hogy általában ennyi idősen még ,,tombolnak a hormonok" és az a cél, hogy mindent próbáljunk ki mindenkivel. Aminek az eredménye jó kis betegségek.


Tabletta tartós kapcsolat esetén jó megoldás. Nem amikor általában 1 hónap egy kapcsolat (mert most biztos jópáran felháborodnak de ennyi idősen 500ból 1 aki meg is marad a kapcsolatban mondjuk egy életre és még jóhiszemű voltam).

2011. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!