Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy gyűjtsek pénzt?

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés

most Szeptembertől jövő nyárig 150.000-et hogyan tudnék összekaparni?motorra kellene.Én a tippmixre gondoltam, mert van pár nagy tippmixes hawerom.15/F

Köszi


2011. aug. 7. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mihez értesz kedves kérdező?
2011. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztató válaszokat.

A kerdves kérdező mindenhez ért, amiért pénzt kap, festeni szoktam a műhelybe pénzért.Bringákat, meg amit kell, de ebből havonta max 3000 ft haszon jön be.

2011. aug. 8. 12:20
 13/18 anonim válasza:

A Tippmix(Niké) nem rossz ötlet de van néhány fontos szabály:

1.Ne a legjobbakat rakd mert rövidtávon esélyesebb de hosszútávon nem vagy csak minimálisan

2.Ha mondjuk van 10k-d akkor a felét tedd el marad 5ezred aminek egyszerre max a 25-szeresét tedd fel

3.Nyiss interneten számlát - nikét ajánlom mert nem muszáj bankkártyárol fizetni - mert ott nincs kezelési költség

4.4meccset tegyél egy ticketre és minimum 8-as odds legyen

5.Válassz ki 3-4 ligát amit figyelsz és vezeted a csapatról a statisztikákat amit majd figyelembe veszel tippelésnél

6.EGY MECCSET 2 TICKETRE TILOS TENNI


Ha ezeket betartod LEHET esélyed ezek nélkül semmi


Ha van kérdésed írj

15F

2011. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ok, de úgy értettem szerelni, főzni, füvet nyrni, programozni php-ban, stb
2011. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
thx. :)
2011. aug. 9. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:

akkor a kedves kérdező kitünő válallkozó lesz


mert lassan tényleg bármit megcsinálunk amiért pénzt kapunk

2011. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
IJESZTŐŐŐŐ! bármit teszel,NE tipmixelj.van nagyon sok ismerősöm. 19-21 év közöttiek.Tpimixelnek.nagyon sokat.az egyik ismerősöm csak játszott és csak játszott és 450 000 forintot bukott és még mellette tartozott egy barátjának 500 000 forinttal.nem kis összeg.majdem egy millió.a lényeg az hogy a srác nem tudta megadni az az 500.000 elmenekült vidékre,de megtalálták és magölték.megkéselték.(és nem cigányok) úgyhogy mindenképp valami rendes meló és ne szerencsejáték.lehet h nálad nem fajulnak el így a dolgok de bármi megtörténhet.úgyhogy vagy rendes diákmeló,vagy várj még.amúgy is miért akarsz motorozni 15 évesen?
2011. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

1.Fogj egy dobozt

2.rajzolj rá egy kérdőjelet

3.üsd meg alulról.

Sok pééénz*-*

Szuper Márió is ebből él:)

2011. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!