Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Dolgoztatok /...

Kamaszok! Dolgoztatok / dolgoztok valamit a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit?És hol?

Nemet ,és kort is légyszi!

Köszi!


2011. aug. 7. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

hát én csak itthon dolgoztam(főzés,mosás,takarítás)

meg "gyerekmegőrző":DDD voltam,szomszéd (aki jó barátunk) kisfiára vigyáztam elég sokat de nagyon élveztem mert nagyon édes kissrác

14/L

2011. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
igen,statiszta voltam.Komáromban forgatták az Asterix és Obelix legújabb részét. :)16/L x
2011. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1 hetet dolgoztam most nyáron csak. Mamámnál voltam kifestettem a fürdő és előszobát meg egy kis folyosót. Elég lerobbant volt így minden tudásomat bekellett vetni de nem árt gyakorolni a szakmát :-D Még 2 éve mikor 16ot betöltöttem akkor voltam iskola után 2 hetet pihenni utána mentem egy baromfi feldolgozó céghez :P ami elég sz*r volt néha mikor 8 árán át állsz és mint az őrült pakolni kell a csirkét :D de volt olyan nap amikor 8 ára hosszat csak egy szállító szalagot kellett figyelnem, akkor ültem mászkáltam kicsit unalmas volt.


18/f

2011. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
óra* bocsi :D ja és suli után 2 hét pihenésem volt meg suli előtt kb 2 szóval 2 hónap megvolt.
2011. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkoromban az iskolánk által szervezett turista információs pultokban dolgoztam, de ismerőseim csináltak sokminden mást is, szórólapozás, árufeltöltés, tescoban volt kocsitologató vagy mi, széchényi fürdőben beléptetős ember, raktáros, borítékolós, ilyesmik...

Ezeket főleg iskolaszövetkezeteken keresztül szereztük.

2011. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
en szenonmunkakat csinalok, most utoljara szilvaszedes ( pfuuu de szar munka ) de meegrte mert kaptam erte eleg sok penzt, nameg itthon mindennap csinalok valamiket :P
2011. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%

én hostesskedem a budai hiltonban

17.F

2011. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!