Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a hiba, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba, hogy nem találok egy normális srácot?

Figyelt kérdés

18 éves életvidám lány vagyok, aki mindenkivel jól kijön, és imádnak velem beszélgetni az emberek. A külsőmmel sincs probléma, mindenki szerint szép és csinos vagyok, értelmes vagyok, jól tanulok, tudok főzni, mosni, takarítani, nem vagyok beképzelt, és általában van mindenkihez pár kedves szavam, én is ugyanúgy eljárok bulizni, és kikapcsolódni, mint bárki más, de nem élek a mai partydrogokkal. Nekem is ugyanúgy vannak hibáim mint másoknak, de alapjába véve tényleg bárkivel jól kijövök, segítek ahol tudok, nem ment rajtam végig a fél város, vagyis inkább senki sem. A barátaim szerint, én pont az a szerethető lány vagyok, akivel jól járnának az emberek.

Ha elmegyek valamerre, akkor utána kapom az infókat hogy ez meg az érdeklődött utánam, de akkor amikor jelen vagyok miért nem képes senki sem oda jönni hozzám? Csak néznek mint borjú az új kapura, de a cselekvés elmarad. Én pedig úgy gondolom, hogy a fiú jöjjön oda hozzám, mert én vagyok a lány, akit meg kell hódítani. Nem ribancoskodom, nem teszem magam.. de akkor mégis ez kellene nektek fiúk? Mert ahogy megfigyelem azoknak van barátjuk, akik teszik-veszik magukat, fél foci csapat megdugta őket 17 évesen, 14 évesen meg a szórakozó hely mosdójában szopnak, és erre büszkék. Szóval unalmas lennék vagy mi? Vagy inkább csak szerencsétlen?:)


2011. jan. 31. 14:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ilyen egy jó nő mint te:P A hiba szerintem nem benned van, csak még nem találtad meg az igazit, vagy félénkek feléd nézve:)
2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%

"Én pedig úgy gondolom, hogy a fiú jöjjön oda hozzám, mert én vagyok a lány, akit meg kell hódítani."


Én pedig úgy gondolom, hogy az ilyen lányokból lesznek a kiskirálynők, akik túl sokat gondolnak magukról.

2011. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha tetszik neked valaki, akkor éreztesd vele, bíztasd szavak nélkül. A metakommunikációnak számos módja van.
2011. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Talán eddig nem volt szerencséd, vagy túl félénkek voltak a srácok, akik érdeklődtek irántad, de biztos vagyok benne, hogy fogsz találni hozzád illő fiút, nem hinném, hogy benned van a hiba.
2011. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%
Biztos kövér vagy.
2011. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltam túl sokat magamról. Nem vagyok jégkirálynő, túl félénk sem vagyok, csak szerintem egy férfinak kell kezdeményeznie.
2011. jan. 31. 14:50
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok kövér. :)
2011. jan. 31. 14:50
 9/32 anonim ***** válasza:

14:47


idió.ta -.-

mondta h szép,csinos..

amugy meg, egy ducibb lány nem lehet szép vagy mi?

húzzál már a büdös pics.ába ha így gondolod..


Amugy, szerintem ha nem jönnek hódítani, kezdeményezz, biztos meghozza az eredményt.

2011. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

A szerelem sosem a tökéletességről szólt. Lehetsz te nagyon szép és okos, főzhetsz jól és lehetsz álombarátnő, attól még nem biztos, hogy találsz magadnak valakit. Sok ilyen lány van pár nélkül, nem te vagy az egyetlen...

Amúgy 18 évesen nem késtél még le semmiről. Még 20 évesen se :)

2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!