Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a probléma hogy a...

BoOy kérdése:

Az lenne a probléma hogy a képernyőn ilyen sárga csíkok vannak. De csak csökkentett módban, mert a normális nem jön be (feketeség). (a Windows XP-n, nem a monitor a hiba) Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Amikor MSN-eztem és levolt téve az asztalra egy játék 1 percig lefagyott a gép.Utánna visszajött de nagyon rossz volt a kép(ilyen csíkok színek jöttek be).Megijedtem és RESET-eltem.Utánna már a windows betöltője is ilyen részecskés volt.Amikor betöltött csak feketeség.3 percet várunk kék halált kap a gép.Csak csökkentett módban tudok lenni de itt is ilyen sárgás csíkok vannnak mindenhol.Megtudnátok mondani hogy mi lehet a hiba és hogyan lehet javítani?(újratelepítés nélkül)
2011. jún. 1. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

VGA kártya :(


kapcsold ki a gépet várj kb 20 percet és ha a hiba fenn áll

nagy esély van hogy vga kártya rossz

nézd meg a hütést hogy a ventilátor pörög e

2011. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De a windows a hiba nem a Monitor és a hűtő :(
2011. jún. 2. 12:54
 3/26 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy a játék miatt a DirectX-e bebolondult és valami driverrel van gond?
2011. jún. 2. 13:00
 4/26 anonim ***** válasza:
A képernyő hiba miatt hogy kap kék halált a gép ez furi ? :O
2011. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Na most...Ha normál módban van akkor a windows betöltése után (ahol beszoktak jönni a felhasználók) ott feketeség van és 3 perc múlva kék halált kap..Most csökkentett módba vagyok ott beenged de video driver a hang kártya meg semmi sincs felrakva..
2011. jún. 2. 15:05
 6/26 A kérdező kommentje:
És amúgy a kék halált kap az lehet a túrtelhelés stb.
2011. jún. 2. 15:06
 7/26 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Szabad terület a C meghajton?

Géped adatai ?


A directX nem csinál ilyet

Küldjél a jelenségről egy képet!!

2011. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A rendszerem : Windows XP 2002

service Pack 3

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual

Core Processor 4000+

2.10 GHz , 1GB RAM

2011. jún. 2. 15:48
 9/26 A kérdező kommentje:
És hogy csináljak képet? Amúgy a C: meghajtón 50GB szabad hely van
2011. jún. 2. 15:49
 10/26 anonim ***** válasza:

PrintScren gomb

megnyomva

és paintba beileszteni majd elmenteni a képet jpeg be és feltölteni a képfeltöltés.hu ra és a link a képhez ide illeszteni

2011. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!