Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen velem a legjobb...

Miért ilyen velem a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos.. Az lenne a gondom, hogy a legjobb barátnőm, sokszor nagyon furcsa velem. Ami nekem tetszik, az neki soha, és ez nem véletlen. Tetszik neki egy cipő és, ha azt mondom, hogy nekem is, neki azonnal nem tetszik. Mindig próbál irányítani, pl. megmondja, hogy milyen jeleket nem írhatok msn-en. Egyszer én is megkértem rá, hogy ne írjon egy jelet, mert nagyon zavaró, de nem tette meg, viszont, ha én írtam olyat, amit nem szabad, akkor le lettem üvöltve. Bármit kérek tőle, soha nem teszi meg, de nekem mindent meg kell tennem. A kedvenc filmjeim, sorozataim 90%-át leszólja, állandóan, és nagyjából mindent, amit én szeretek. Állandóan kritizál, szokta mondogatni, vagy épp célozgat rá, hogy kövér vagyok (mások szerint nagyon jó alakom van), mondta már, hogy olyan semmilyen, mondtam neki, hogy az osztályban csak mi ketten követjük a divatot, de ő azonnal "Hát rajtad nem nagyon látszik, bocsi.". Bármilyen ruhát veszek, neki soha nem tetszik, és mikor mondja, hogy "Bocsi, de nekem nem tetszik.", néha szoktam mondani, hogy "Gondoltam.", aztán ilyenkor mindig leüvölt, hogy ne mondjam már neki azt, hogy gondoltam, mert neki rosszul esik. De, ha nekem valami rosszul esik, akkor "Így jártál.". Ma elmondtam neki a véleményemet, idézem: "Elegem van már abból, hogy mindig kritizálsz, és már bocs, de ha nem tetszik, vannak más lányok is az iskolában.". Tudom, hogy kicsit bunkó voltam, de nagyon kikívánkozott már, most pedig vérig van sértve, és nekem van bűntudatom, hogy ilyet mondtam, de már nagyon elegem van ebből. Kérlek segítsetek, mi lehet a baj? Velem van a baj? Vagy mit mondjak neki? És normális válaszokat várok, mert nagyon nem viccnek szántam a kérdést. Köszönöm.

13/L


2011. aug. 12. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom de attól tartok el kell hogy keserítselek: EZ NEM BARÁTSÁG! Először is, kérj tőle bocsánatot. Aztán mond el neki nyugodt, békés hangnemben hogy mi is bánt igazából. Ezeket statuáld példákkal ahogy itt is tetted. Ezek után ha felfogta és változik valami akkor oké. Ha ha kiakad és ugyan így folytatja (vagy még rosszabban) akkor meg hagyd a francba és keress más értelmesebb lányt barátodnak! :)
2011. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne mondj neki semmit, nézd levegőnek. barátkozz másokkal, ha meg féltékenynek látod folytasd! hadd szenvedjen!
2011. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy te csajszi bocsi de meg kell irnom a véleményemet nagyon-nagyon hálás vagyok neked. Esküszöm fel nyitottad a szemem olyan mintha most engem és a batárnöm kapcsolatát irtad volna le de komolyan a barátnöm is olyan mint te. Én meg vagyok a rossz. Figyelj mi mondjuk már ki lábaltunk ebböl nekünk sikerült. El mondom mi a baja a barátnödnek és akor meg utdjátok beszélni. Remélem segithetek :) Csak tul nagy szabad szellem és nem akarja hogy anyáskodj bosszantani akar szereti ha mérges vagy vagy csak figyeli a reakciod. vagy lehet ez is a baja idézem " Utálom ha agodnak értem ha nincs benne kaland vágy sose voltam ilyen jó mint mellete hiányzik a rosszaság" gondold átt az idézetet . Probáld emg érteni és türelem
2011. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nézd levegőnek azzal csak jobban fel hergeled és neked ugrik azért tudóm mert ilyen vagyok én is akkor csak a bosszú jár majd a fejében puszi
2011. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj :)
2011. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!