Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm terhes!...

A legjobb barátnőm terhes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
MA mondta el és nem tudok mit csinálni...a szüleinek nem meri elmondani mert nagyon szigorúak vele kapcsolatban...de én hogyan segithetnék neki hisz előbb utóbb ugy is rájönnek...mondjam el a szüleinek?mit tegyek?? 15L
2011. aug. 23. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt nem neked kell a szüleivel közölni.
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
ha akarod mond el,de ha nem akkor sem lessz semi baj mert megfogják tudni.gondolkodnia kelett volna,és felelősség teljesnek lennie.szerintem ne mond el,az ő baja tudta mit csinál neki kell vállalnia a következményeit.
2011. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te inkább maradj ki az egészből! Megértem, hogy a legjobb barátnődről van szó, de gondolj bele, hogy mi lesz akkor ha te közlöd a terhességét a szüleivel?! Biztosan meg fog haragudni rád! Jól gondold át, hogyan cselekszel!
2011. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
te ne mondd el mert az nem lenne barátnőhöz mélto.inkább mondd el neki hogy el kell mondania ..ezt nem tarthatja titokban
2011. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem a te dolgod elmondani a szüleinek. Inkább bátorítsd, hogy mondja el ő maga. Lehet, hogy szigorúak a szülei, de szeretik. Ha később derül ki (mert előbb-utóbb ki fog...), akkor csak még nagyobb baj lesz. A fejmosást nem fogja megúszni. Egyedül úgysem boldogulna, 15 évesen. Jobb minél előbb túlesni rajta, és igenis viselje a következményeket, ha ekkora hülye volt, hogy nem védekezett...olyan rohadt drága egy óvszer??? Már elnézést...


18/L

2011. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A babát megakarja tartani és felnevelni a fiújával...és akk nézem nyugodtan hogy tönkre teszi az életét?:/
2011. aug. 23. 19:58
 7/26 A kérdező kommentje:
nézzem*
2011. aug. 23. 19:59
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
ha ő ezt akarja.az ő döntése,nem ellenkezhetsz vele,azt majd a szülei megteszik,ha akarják.de ne szólj a szüleinek,tarsd tiszteletben a döntését.
2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha eltelik a szűk 12 hét, akk mindegy...

A fiúja mit szól ezekhez a tervekhez, mennyi idős, egyáltalán tud-e erről a dologról?? Mármint hogy ő élete végéig elkötelezi magát egy gyerek felnevelése mellett.


Annyit tehetsz, hogy igyekszel rávenni, mondja el a szüleinek, mi a helyzet. Ennél többet, mint barát, nem tehetsz, egy ilyen kérdésben nem dönthetsz helyette akkor se, ha tudod, hogy orbitális ökörségre készül.

2011. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A barátja 17 éves és még nem beszélt erről neki,először nekem mondta el...bár nem hiszem h a barátja mellette marad elég gázos srác...már az is rossz ötlet volt h összejött vele nem h lefeküdtek...:/
2011. aug. 23. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!