Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legfőbb vágyad, valami amit...

Legfőbb vágyad, valami amit már rég óta szeretnél megvalósítani?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kézzelfogható dolgokra, érzésekre, élményekre, mindenre : )
2011. aug. 14. 15:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

~ Utazgatni a világon mindenfelé. Főképp Franciaország érdekelne, de jöhet még Németország, Anglia, Skócia, Svájc. :D

~ Ne legyen annyi gyűlölet a világon. Sőt legyen inkább szeretet és minden tekintetben váljon jobbá a világ. Bár ezért csak minimálisan tudok tenni.

~ Ne legyen annyi beteg, boldogtalan ember. Bár ezért sem tudok sokat tenni.

~ Akiket szeretek, éljenek boldogan, és ne kelljen nélkülözniük. Bár ennek a megvalósításához is kevés vagyok...

~ Ne ítéljenek el embereket igazságtalanul.

~ Magammal kapcsolatban talán annyi még, hogy ismét olyan lehessek, mint régen... Életvidám. És merjek hinni.


15/L

2011. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Eljutni Amerikába[New York,Chicago,Los Angeles,Las Vegas],Spanyolországba[Madrid,Barcelona,Sevilla,de Madrid az első számú álom,a kedvenc focicsapatom miatt:D],Olaszországba[Szicília,Milánó[SanSiro:D:D],Szardínia-szigetek],Angliába[London,Manchester[Old Trafford:D]]

Továbbá jó bizonyítványt a gimis éveimre,eljutni egy Real Madrid és egy Manchester United meccsre,valami jó állást, boldog élet, és megtalálni az igazit.:D

14/L

2011. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Utazgatni én is nagyon szeretnék, és egy Manchester meccset is megnéznék, mert hát ők a legjobbak :P

A mostani legfőbb vágyam az, hogy ketrecben merülhessek cápákhoz : ) egészen kicsi korom óta lenyűgöznek ezek az állatok, az életemet is odaadnám egy ilyen merülésért : D

2011. aug. 14. 20:10
 14/27 Antiszociális Egyén válasza:
Politikusnak lenni, esetleg miniszterelnöknek egy új párt élén és rendet tenni itt Magyarországon.
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Németországba költözni. Meg még apróságok...
2011. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szeretnék író lenni.Vagy valami olyasmivel foglalkozni :)

újságírás,regényírás..

2011. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ja és amugy 13/l vagyokxD
2011. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Végigmotorozni a Kínai Nagy falon.
2011. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ùj Madonna koncert(amin ùjra részt vehetek)és lemez(már hàrom éve várom,hogy legyen ùj,amit hallgathatok.

Egyik nyàron nyaralni New Yorkban és Miamiban.

Megtanulni perfektül angolul,külföldre két hetes nyelvi táborba

menni.

Mindig legyen egészséges és boldog a szűk családom és én is

Egyetemre menni.

16L

:-)

2011. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az én vágyam az hogy jobban megismerjem azt a fiút akibe a nyári tábor óta szerelmes vagyok. Szeptembertől ez lehetséges lesz. És nagyon nagyon szeretném ha össze jöhetnék vele. :)

13/L

2011. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!