Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem tudom kedvelni?...

Miért nem tudom kedvelni? Beleszól mindenbe de mégis szeretik.

Figyelt kérdés

Vanegy lány, 13 éves. Mindenki kedveli hívják sokfelé, zenél rajzol igazi mindenlébenkanál és kicsit ál-szent:S Például osztja az észt, hogy szerinte korai pettingelni 12-13-14 évesen, mikor neki is 15 éves a pasija és a világért se eresztenék el egymáskezét. Meg h ne igyunk Monstert meg Burnt..ő meg kávézik, az jobb? teszi a szépetjót pedig ő se jobb nálunk semmivel mert az anyja tudja, h van pasija. Mindig azzal mentegetözik h csak segiteni akar. Közben pedig az arca se vmi hűde szép és kicsit dagi is szerintem. Mégis mindenki kedveli? Miért van ez, hogy én mégse tudom őt bírni?


12/L


2011. aug. 14. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyen emberek és mindig is lesznek. Mondanám, hogy ne foglalkozz vele, de nyilván előbb-utóbb a bögyében lesz az embernek az ilyen...
2011. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert irigy vagy rá? Különben a petting, meg a kézen fogva járás messze vannak egymástól.
2011. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért baj az ha az anyja tudja hogy van pasija?? Épp az a jó hogy tudja! Szerintem így a leírásod alapján semmi baj nincs a csajjal. Kicsit féltékeny vagy rá. :) Van ilyen....
2011. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Jajjj, ez a "biztoas irigykedsz" szöveg nagyon idegesítő, valami mást is ki lehetne most már találni... Ha valaki utál valakit, biztosan irigykedik rá? Na de kérem...


21L

2011. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta neked kedves utolsó hogy mindig minden esetben az irigység a magyarázat?? Mert hogy itt senki nem írt ilyet az biztos. -.-"
2011. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
De igen írtak olyat, hogy irigykedés, meg hogy féltékeny rá biztos. Ilyen emberek sajnos mindig is voltak, vannak, lesznek. Meg kell próbálni őket elviselni... És én is unom, hogy az irigységgel jöttök...
2011. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

19:40-es, ha elolvasod a válaszokat akkor az újdonsült kötekedő tibor95 épp azt írta, hogy irigy a lány.


Kérdezőnek: tudod még sok olyan ember lesz az életben, akit nem fogsz kedvelni, és lehet hogy egyesek körberajongják majd, de sokan közülük is álszentek és csak azért ajnározzák az illetőt, mert a tömeggel haladnak. Szóval nyugi, nem baj, ha kilógsz a sorból, majd megtalálod magadnak azokat, akiket érdemes kedvelni és akik téged is kedvelnek. A számodra nem szimpatikusokkal ne foglalkozz!

2011. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki leolt olvassa el 2x a válaszomat. Nem fogok magyarázkodni, aki nem tud szöveget értelmezni az ne szóljon be.
2011. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ő lehet már kávé "függő" lett :). És azt akarja ti ne legyetek olyanok mint ő.


ÉS? MI VAN AKKOR HA NEM SZÉP MEG KICSIT DAGI??? befolyásol az valamit a jellemén? Talán ha nem szép akkor minden nem szép ember mindenlébenkanál vagy mi? -.-"

2011. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Jó akkor utálja... Miért? Mert jobb szebb okosabb, és van pasija... ráadásul még kövér is! Ez mi ha nem irigység?
2011. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!