Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves kislányom furcsán...

13 éves kislányom furcsán viselkedik. Más gyerekénél is volt ilyen korszak?

Figyelt kérdés
Csak szűkfarmer, abból is csak fekete vagy szakadt felel meg, jó időben esetleg egész rövid szintén szakadt farmersort. Felsőkből vagy zenekarosat, csontvázas/belső szerveset hord, esetleg emblémásat vagy flanelinget, amit a nagymamájával szűkíttet be. Rengeteg karkötője van, a szobájából még ilyenkor is dübörög a zene. A legújabb dilije pedig, hogy sulikezdésre csak újrahasznosított cuccokból készült papírárut vesz, amiből lehet. Kérdeztem már tőle, hogy mi ez, emo, vagy ő minek nevezi. De azt mondta nem, az emősokat ő se szereti. Tudom, hogy csúnya dolog, de nyitva volt a naplója, beleolvastam, az ő kis élete lényegét boncolgatja vagy 5 oldalon keresztül. Folyton rajzol, dúdol, gitározik vagy zongorázik. Magaviseletileg pedig nagyon aranyos, okos, elég nagyszájú, már kapott érte eleget. Más gyereke is csinált már ilyet? És ő minek nevezte ezt? Nem szeret velem beszélgetni a külsejéről.
2011. aug. 17. 23:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem furcsa. Vagy követ egy ilyen divatot vagy lehet hogy kezd egyedi stílus kialakulni (csak KEZD).


Az teljesen normális amit a zenével mondtál. Csak annyit jelent hogy érdekli a zene és nagyon szereti. Rajzal sincs semmi baj. Szeret rajzolni. Szerintem nem furcsa.


Az ujrahasznosított dolgokra pedig azt mondom: ez miért baj?

A nagyszájúság meg minden kamaszra vall :).

2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
84%
Ez normális, hugocskám is ezt a korszakát éli :D
2011. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Nemek úgy tűnik, egy tök normális kamasz lányról van szó, aki kezdi a saját egyéniségét, ízlését megtalálni. Ráadásul még környezettudatos is. Nincs ezzel semmi baj.

Ha bele is olvasol a naplójába (ami szerintem nagyon tiszteletlen dolog, bár szülőként picit megértelek), soha, de soha ne tudja meg, hogy megtetted. Elvesztheti irántad a bizalmat, ami különösen ebben a korban nagyon veszélyes.

2011. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Akkor örülök:) De az is oké, hogy miket rajzol? Elég fura dolgokat, pl. bohóc lő és a pisztolyból mindenféle madár repül ki, csak egy varjú lerúgja a békegalambot...meg zenészeket és ijesztően vigyorgó fejeket. Tehetséges is, jár szakkörre, csak nem tudom, más gyereke is csinál-e ilyeneket.
2011. aug. 17. 23:19
 5/30 A kérdező kommentje:
És még egy: Nem fogják kinézni emiatt?
2011. aug. 17. 23:20
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Kreatív a fantáziája. Ez a fekete cuccokból jön. Biztos szereti a metált vagy a rockot és amiatt rajzol ilyeneket. Teljesen normális :).
2011. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Max páran leemózzák vagy legótozzák.
2011. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
87%
Amit rajzol, az jó fantáziára és egyéni stílusra mutat. Kinézni emiatt nem fogják. Valószínűleg ő nem fog az ilyen divatklón p*csákhoz csapódni, ami dicséretes a mai fiatalok közt.
2011. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Csak szerintem megértitek, ha féltem...múltkor sírva jött haza, mert pár újgazdag lánygyerek elhordta őt mindennek a buszon...(darkos p.csa, csóró..csak mert magának rajzol pólókat) És igen, rockzene párti, pl. most is ezt bömbölteti:

http://www.youtube.com/watch?v=cZQtFKj8f-A

Vannak barátai, akik ilyenek, de mégis sokszor olyan kis magányosnak néz ki, hogy úgy sajnálom őt.

2011. aug. 17. 23:30
 10/30 anonim ***** válasza:
15%

Nincs testvére? :(


Amúgy igen, normális, nem kell tőle megijedni. Ha még 18-20 évesen is ilyen marad, na akkor valami már nem ok. :)

2011. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!