Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnék leszokni erről...

Hogyan tudnék leszokni erről a rossz szokásomról (szájrágás)?

Figyelt kérdés

A szám belsejét rágom méghozzá oldalt.Addig nem tudom abbahagyni,amíg el nem kezd vérezni.Ez valami lelki probléma miatt lehet? Már régóta próbálom türtőztetni magam,de 1 héten 4x-5x biztos rákapok.Van valami olyan gyógykenőcs amit rákenhetek,hogy ne rágjam?

Valamilyen betegségem lehet ettől?


2009. nov. 16. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
én egyszer az ajkamat úgy szétrágtam, hogy tisztára feldagadt xD és több mint egy hétig tartott amig meggyógyult..
2009. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a számat kaparom, addíg amíg elnem kezd vérezni:D felis dagad aztán meg fáj is.

nemtom, sztem ez kiskorból maradhatott meg, biztos mikor idegesek voltunk, akkor ezzel szórakozrtunk, mostmegmárcsak egy rossz szokás.

2009. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de jó xD Am. azt hittem más nem rágja/kaparja véresre ezért kicsit hülyén éreztem magam amikor írtam a kérdésemet :D
2009. nov. 16. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is rágom. Tegnap voltam fogorvosnál, a bácsi jól leszidott, hogy ezt tényleg hagyjam abba, mert elrákosodhat. Gondolom elharaphatsz valamit, amit nem kéne. Szokom is le róla...
2009. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, de nálam csak úgy megszűnt. Lehet kinőttem belőle.

Egyszer kiskoromban eléggé harapdostam, és egy hétig nem tudtam aludni, mert úgy éreztem, hogy elvékonyodott a bőr, s ki fog lyukadni az arcom... Persze mindez hét évesen. :D

2009. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!