Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon "ciki" vagyok?

Nagyon "ciki" vagyok?

Figyelt kérdés

szerintem én sokkal másabb vagyok mint a többiek

14 vagyok és nem festem a hajam ,nem sminkelek,nem lógok állandóan facebook-on,nem írogatok mindenhova szívecskéket meg nem írom tele mások fényképeit,adatlapját,hogy "jaj de szercsizlek" meg Láw

nem volt még "pasim",nem hordok magassarkút(kivéve az ünneplős cipőt de az is kb 3-4cm)

vannak reális terveim a jövőre,nem élek álomvilágban

sokszor vigyázok egy kisfiúra aki 3 éves és a szomszédba lakik,elég felelősségteljesnek érzem magam


de ezek miatt rengetegszer cikiznek és nem tudom,hogy tényleg igazuk van-e?!

14/L most leszek 8.os


2011. aug. 21. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Úgyis tudod a választ. Minek kell itt dícsértetni magad?? -.-
2011. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem vagy ciki, sőt. Szerintem az a sok cupcupláwcsiszeris csajok a cikik. De szerintem attól hogy normális vagy lehet pl divatos hajad. Persze ne fesd a hajad mert hülyeség, de a fazonja lehet divatos. Ha középiskolás leszel akár enyhe sminket is használhatsz bár ha szép az arcod fölösleges. Ne foglalkozz a többiekkel, majd később rád fognak irígykedni miután ők tönkre tették magukat.
2011. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem vagy gáz. Sőt... Az hogy nem vagy az a "plázacica" fajta az csak azt jelenti, hogy van egyéniséget, nem követed a divatot.

Gondolj arra, hogy vajon ki viheti többre: akinek van felelőssége, vagy akinek a haja kékben pompázik? :)

2011. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

első:nem magam fényezem,hanem kíváncsi vagyok a véleményekre!

2011. aug. 21. 13:20
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Márpedig ez fényezés.


Én is ilyen vagyok, és ? Én nem érzem ettől magam másabbnak, nem írok ki kérdést róla. Valld be, megerősítést akartál hallani.

16/l

2011. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

még egyszer mondom nem fényezni akarom magam!!!

a kérdést azért írtam,ki,hogy megtudjam valóban "ciki"-e,ha valaki ilyen..

2011. aug. 21. 13:39
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Ciki az amit annak érzel!
2011. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Ciki vagy.
2011. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, de unalmas már. Minden héten megkérdezi valaki, hogy jaj nem ciki, hogy én tökéletes komoly aranyos kislányka vagyok?

DE IGENIS CIKI, hogy ide írogatod, hogy te milyen normális vagy, és közben durván (és nem is nagyon rejtetten) kritizálsz mindenkit aki nem olyan mint te. Most majd biztos cáfolod ezt és tényleg minden jogod meg van rá, hogy idióta kérdéseket írogass ki, de ezzel csak magad járatod le.

Amúgy meg kitudja lehet, hogy egy besavanyodott unalmas lány vagy akinek ez az egyetlen öröme az életben :S

2011. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

Mert aki szidja szegény, szerencsétlen lányt, az talán tökéletes? Ha valaki olyan osztályba jár, ahol nem menő átlagosnak lenni, sőt még ezért ki is nézik, akkor természetes hogy elbizonytalanodik.Tényleg benne van a hiba? Tényleg gáz, ahogy viselkedik? Ne csesztessétek már azért, mert feltett egy normális kérdést.


Harmadik válaszoló voltam.

2011. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!