Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A történtek után hogy viselked...

A történtek után hogy viselkedjek a sráccal? Olyan ciki volt. :S

Figyelt kérdés

Pénteken olyan ciki helyzetbe kerültem,hogy az leírni alig merem :S


Elmentünk a barátnőimmel és pár sráccal bowlingozni és pizzázni.Ezzel a társasággal idén lettem jóban,mert osztálytársak lettünk a gimibe,de én inkább a lányokkal voltam egy hullámhosszon,a fiúkról nem tudtam olyan sok mindent.

Tök jól éreztük magunkat,az egyik sráccal nagyon jóban lettem,megtanított bowlingozni és szinte vele beszélgettem egész végig,a pizzériában mellettem ült és ott is beszélgettünk ketten.Aztán elindultunk haza,de mondta,hogy álljunk meg,mert érte jönnek kocsival,mert nem engedik a szülei,hogy buszozzon.

Megálltunk a többiekkel,elkezdtünk hülyéskedni,én közben láttam,hogy jön egy sötétített ablakú,fekete limuzin és elkezdtem mondani,hogy "Á,nyugi srácok,csak értem jött." meg hasonló hülyeségeket poénból.

Aztán megszólalt mellettem a srác,hogy igazából érte jött,de azért mehetek vele,ha szeretnék...:$

Ha lett volna nálam vmi ásószerű dolog,akkor én ott helyben elástam volna magam,olyan ciki volt a szitu.A többiek persze röhögtek,de én tök vörös lettem.


Tudtam,hogy van pár limó a városban,de azt hittem,hogy az valamelyik hotelé vagy ki lehet bérelni,de azt nem tudtam,hogy a srác meg a szülei ilyenekkel járnak.

Látszik rajta picit,hogy jól élnek(márkás ruhák,drága telefon,minden,ami a bmx-ezéshez kell,stb),de azért ezt nem hittem volna,mert a suliban sosem láttam,hogy mivel jön...Oké,hogy nem ismerem nagyon,mert nem sokat beszéltünk még,de ez rettentően ciki volt.

Azóta se msn-re,se chatre nem merek felmenni,mert félek,hogy rám ír.

Az osztálytársaim állítják,hogy nagyon bejövök neki és azért én is látom néha rajta(mindent lájkol facebookon,amit kirakok,bowling közben 'véletlenül' megfogta a fenekemet és éreztem,hogy stíröl meg fizette a vacsimat a pizzériában,stb),de ezután nem tudom,hogy mit gondol rólam.


A többiek szerint ez vicces és Ő is nevetett rajta,de akkor is...Nem tudom,hogy holnap hogy megyek így suliba,mert ugyan abba az osztályba járunk,szóval muszáj lesz találkoznunk:S

Komolyan,már ott tartok,hogy átkérem magam egy másik osztályba vagy pár napig nem megyek be.


Nekem Ő borzasztóan tetszik,szinte szerelmes lettem bele másfél hónap alatt.

Úgy voltam vele,hogy még város egy picit és majd elmondom neki,de félek,mert Ő tapasztaltabb minden téren,nekem meg még soha az életben nem volt barátom...

De most nem tudom,hogy mit csináljak.Tiszta ciki lesz vele beszélni.


Holnap hogy viselkedjek vele?

Mikor mondjam el neki,hogy tetszik?

Elmondjam egyáltalán?


L/15


2011. okt. 16. 16:12
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy hosszú lett,de teljesen kivagyok.

2 napja ki nem lépek a házból :S

2011. okt. 16. 16:13
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi a ciki? Nem értem. Inkább azt mondanám, hogy pont jó kis poén kerekedett ki belőle. Szerintem tegyél úgy, mintha mi se történt volna. Felfújod kicsit:D
2011. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hülyeség fájna, akkor te már belepusztultál volna a szenvedésbe...
2011. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi ebben a ciki. Várd meg, ímg kezdeményez.
2011. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Én a helyedben mosolyogva mennék holnap suliba és nem idegesíteném magam. Sőt, ez egy nagyon jó alkalom arra, hogy a pénteki esettel kapcsolatban olyat mondj, amivel utalsz arra is, hogy bejön neked a srác, így még a kezdő lökést is megadod a srácnak kezdeményezés terén. Pl. sajnálom, hogy nem mentem el veled pénteken, biztosan jó lett volna, azért remélem, egyszer még sor kerülhet rá. Vagy valami hasonló.


Szerintem ez aranyos történet, és a pasik szeretik, ha egy lány humoros, ez pedig egy humoros történet. Ne aggódj, inkább legyél mosolygós és laza holnap reggel (meg máskor is:D). ;)

16/L

2011. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vicces beszólás volt:) ha igy viselkedsz, a végén azt hiszi, hogy nem tetszik neked. Mit kell ezt igy túlvariálni? Tetszik, szerelmes vagy belé. Hagyd azért , hogy Ő menjen oda hozzád és hivjon meg valahova. Amit te szépen elfogadsz, kicsiped magad ès randizol. Majd jól érzed magad. Ne stresszelj ennyire, mert elszalaszthatod ezt a helyes srácot. Tök mindegy, hogy limoval vagy ladával jár, a lényeg az, hogy szerelmes vagy és meg akarod ismerni. Nyugodtan menj suliba, vegyél fel valami menő cuccot ès mosolyogj egyet rá!
2011. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Másoknak ez nem annyira ciki,de én úgy éreztem,hogy ott halok meg...:S

Én sem tudom,hogy mi ezen olyan ciki,de az,ezt érzem.A többiek röhögtek meg minden,de azért na...

Nem akarom túlvariálni,de akkor is...

Anyáék is nevettek rajta,amikor elmeséltem nekik,meg szerintük is vicces,de mi van akkor,hogyha a srác megsértődött és csak udvariasságból nevetett??

2011. okt. 16. 16:31
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Vedd lazára! Hidd el, lesznek az életedben ennél kínosabb szituációk is. Ha feljön a téma, akkor nevess velük együtt. Nem hiszem, hogy csak udvariasságból nevetett...a fiúk nem nagyon szoktak ilyet.


18/L

2011. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudod felfogni az érzéseidet. Ez nem ciki, csak egy elég erős érzés, amit nem tudsz hová tenni, ezért mondod rá, hogy ciki. Az igazság az, hogy ezzel a tipikus poénnal tulajdonképpen szívatják azokat, akiknek telik rá, ezt te nem tudod, viszont érzed. Amikor megtudtad, hogy a hapekért jöttek, elszégyellted magad, amiért megaláztad (még ha tudat alatt is). Ezt érzed te. Persze továbbmenve lehet az is zavart és továbbgondoltad, hogy lehet, hogy a csávesz haragudni fog rád, de ez nem történt, meg, megnyugodhatsz.
2011. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
ez vicces de azt hittem lesz valami folytatás.. ezen m a gáz? ilyenkor én úgy oldom meg hogy magamon nevetek és kész nem is emékszem magamra
2011. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!